×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Kia Retona Cilinderkop
Cilinderkopboutenset Herth+Buss Jakoparts J1280300
M12, Buiten veeltandig
J1280300
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 113 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Aantal | 10 |
€ 76,00
€ 15,20
- -80%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Cilinderkopboutenset Elring 707.680
14 mm, M12x1,5x113, Buiten veeltandig
707.680
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x113 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
€ 33,28
€ 27,62
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cilinderkopboutenset Fai Autoparts B1047
M12 x 1.5, Buiten veeltandig
B1047
| Schroefdraadmaat | M12 x 1.5 |
| Lengte [mm] | 113 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Aantal | 10 |
€ 54,99
€ 19,25
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cilinderkopboutenset Ajusa 81002500
M12
81002500
| Alternatieve reparatieset | 81042200, 81021800 |
| Gewicht [g] | 1150 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 113 |
| Aantal | 10 |
€ 54,43
€ 31,02
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cilinderkopboutenset Herth+Buss Jakoparts J1280311
M12, Buiten veeltandig
J1280311
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 95 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
€ 67,47
€ 11,47
- -83%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkopboutenset Payen HBS211
M12 x 1.5, Buiten veeltandig
HBS211
| Schroefdraadmaat | M12 x 1.5 |
| Lengte [mm] | 113 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Aantal | 10 |
€ 71,55
€ 65,82
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop BSG BSG 44-110-001
R2Y410100A, OR2TF10100B, OR2TF10100, 66AMZ002
BSG 44-110-001
| Voor OE nummer | R2Y410100A, OR2TF10100B, 66AMZ002 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepvoering, klepzittingen en voorkamer, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
€ 363,36
€ 363,36
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkopboutenset AMC 258107
M12/150X112-QTY=10, RF0110135A, Buiten veeltandig
258107
| Schroefdraadmaat | M12/150X112-QTY=10 |
| Voor OE nummer | RF0110135A, 1440382 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
€ 54,00
€ 19,98
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop AMC 908750
R2Y410100A, OR2TF10100B, OR2TF10100, 66AMZ002
908750
| Voor OE nummer | R2Y410100A, OR2TF10100B, 66AMZ002 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepvoering, klepzittingen en voorkamer, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
€ 558,20
€ 563,78
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop AMC 908750K
R2Y410100A, OR2TF10100B, OR2TF10100, 66AMZ002
908750K
| Voor OE nummer | R2Y410100A, OR2TF10100B, 66AMZ002 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepvoering, klepzittingen en voorkamer, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
€ 579,00
€ 579,00
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop AMC 908850
R2Y410100A, OR2TF10100B, OR2TF10100, 66AMZ002
908850
| Voor OE nummer | R2Y410100A, OR2TF10100B, 66AMZ002 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepvoering, klepzittingen en voorkamer, Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 665811 |
€ 2.091,69
€ 962,18
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkop AMC 908850K
R2Y410100A, OR2TF10100B, OR2TF10100, 66AMZ002
908850K
| Voor OE nummer | R2Y410100A, OR2TF10100B, 66AMZ002 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepvoering, klepzittingen en voorkamer, Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 665811 |
€ 3.757,28
€ 976,89
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken