×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Hyundai Cilinderkop
Cilinderkopbout set Elring 083.480
15 mm, M12x1,5x168, Buiten veeltandig
083.480
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x168 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
€ 50,98
€ 39,76
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkopbout set Elring 093.660
15 mm, M12x1,5x135, Buiten veeltandig
093.660
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x135 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
€ 62,30
€ 48,59
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkopbout set Elring 206.760
X - M 12, M10x1,5x157, Binnen veeltandig
206.760
| Sleutelwijdte | X - M 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x157 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
€ 173,09
€ 60,58
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkopbout set Elring B54.150
15 mm, M12x1,5x184, Buiten veeltandig
B54.150
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x184 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
€ 88,69
€ 68,29
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkopbout Febi Bilstein 194713
M10 x 1,25, Binnen zeszijdig, Gefosfateerd
194713
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 108 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Lengte [mm] | 119 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 23 |
€ 3,25
€ 2,18
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkopbout Febi Bilstein 194715
M10 x 1,25, Binnen zeszijdig
194715
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 95 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Lengte [mm] | 106 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 21 |
€ 4,22
€ 2,83
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkopbout Febi Bilstein 194716
M12 x 1,25, Binnen zeszijdig, Zink gelamelleerd
194716
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Buitendiameter [mm] | 18 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 105 |
| Sleutelwijdte | 11 |
| Lengte [mm] | 117 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 27 |
€ 6,92
€ 4,30
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkopbout set Corteco 49134748
M12, Buiten veeltandig
49134748
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 168 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
€ 367,16
€ 128,50
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkopbout set Corteco 49134937
M14, Buiten veeltandig
49134937
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Lengte [mm] | 168 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
€ 591,29
€ 206,95
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkopbout set Corteco 49166901
M9, Binnen veeltandig
49166901
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M9 |
| Lengte [mm] | 129 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
€ 172,80
€ 60,48
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkopbout set Corteco 49183381
M11, Buiten veeltandig
49183381
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
€ 144,29
€ 50,51
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkopbout set Corteco 49188601
M12, Buiten veeltandig
49188601
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 135 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
€ 239,62
€ 83,87
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkopbout set Corteco 49188757
M9, Binnen veeltandig
49188757
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M9 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
€ 112,14
€ 39,25
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkopbout set Corteco 49188863
M10, Binnen veeltandig
49188863
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 144 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
€ 148,90
€ 52,11
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Cilinderkopboutenset Motive HB9222
M10, Binnen veeltandig
HB9222
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
| Aantal | 10 |
| Lengte 1 [mm] | 144 |
€ 76,24
€ 26,68
- -65%
Tijdelijk uitverkocht