×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ford Usa Probe Cilinderkop
Cilinderkopboutenset Reinz 14-32184-01
M11, Binnen zeszijdig
14-32184-01
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 104 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
€ 39,19
€ 26,66
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cilinderkopboutenset Elring 707.650
17 mm, M12x1,5x107, Buiten zeszijdig
707.650
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x107 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
€ 63,36
€ 51,32
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cilinderkopboutenset Elring 707.660
10 mm, M11x1,5x105, Binnen zeszijdig
707.660
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x105 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
€ 37,81
€ 30,25
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cilinderkopboutenset Elring 707.670
12 mm, M11x1,5x131, Buiten veeltandig
707.670
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x131 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
€ 72,53
€ 58,75
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cilinderkopboutenset Ajusa 81047100
M11
81047100
| Gewicht [g] | 1530,0 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 134 |
| Aantal | 8 |
€ 101,45
€ 46,67
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cilinderkopboutenset Payen HBS136
M11 x 1.5, Binnen zeszijdig
HBS136
| Schroefdraadmaat | M11 x 1.5 |
| Lengte [mm] | 104,5 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aantal | 10 |
€ 159,42
€ 159,42
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cilinderkopboutenset Ajusa 81015400
M11
81015400
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 105 |
| Aantal | 10 |
€ 72,76
€ 32,74
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken