Ford Galaxy Cilinderkop
SU001-A3072, DS7Q6C032AA
| Voor OE nummer | SU001-A3072, DS7Q6C032AA, 1864346, 1609073180, 155253401 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
028103351P, 028103351K, 028103351H
| Voor OE nummer | 1037142, 028103351P, 028103351K, 028103351H, 028103265JX, 028103265HX |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
028103351P, 028103351K, 028103351H
| Voor OE nummer | 1037142, 028103351P, 028103351K, 028103351H, 028103265JX, 028103265HX |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
- -6%
03G103351C, 03G103265BX
| Voor OE nummer | 1420069, 1118995, 03G103351C, 03G103265BX, 038103351D, 038103267EX |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
- -5%
028103351P, 028103351K, 028103351H
| Voor OE nummer | 1037142, 028103351P, 028103351K, 028103351H, 028103265JX, 028103265HX |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 662863 |
- -3%
028103351P, 028103351K, 028103351H
| Voor OE nummer | 1037142, 028103351P, 028103351K, 028103351H, 028103265JX, 028103265HX |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 662863 |
- -4%
03G103351C, 03G103265BX
| Voor OE nummer | 1420069, 1118995, 03G103351C, 03G103265BX, 038103351D, 038103267EX |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 666861 |
- -4%
AV6Q6C032AA, 4AV6Q6C032AA
| Voor OE nummer | AV6Q6C032AA, 9467617280, 4AV6Q6C032AA, 36001473, 1850526, 1685778, 1682801880, 0200HS |
| Optioneel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
- -9%
| Voor OE nummer | 9667539788, 9464820588, 8252347, 71794710, 71794708, 71794443, 71789715, 71724183, 71724182, 3M5Q6C032BA, 2070070, 1869775, 1231927, 0200GP, 0200EF |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 668891 |
- -75%
| Voor OE nummer | 9667539788, 9464820588, 8252347, 71794710, 71794708, 71794443, 71789715, 71724183, 71724182, 3M5Q6C032BA, 2070070, 1869775, 1231927, 0200GP, 0200EF |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 668891 |
- -7%
AV6Q6C032AA, 4AV6Q6C032AA
| Voor OE nummer | AV6Q6C032AA, 9467617280, 4AV6Q6C032AA, 36001473, 1850526, 1685778, 1682801880, 0200HS |
| Optioneel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen |
- -53%
AV6Q6C032AA, 4AV6Q6C032AA
| Voor OE nummer | AV6Q6C032AA, 9467617280, 4AV6Q6C032AA, 36001473, 1850526, 1685778, 1682801880, 0200HS |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
- -53%
SU001-A3072, DS7Q6C032AA
| Voor OE nummer | SU001-A3072, DS7Q6C032AA, 1864346, 1609073180, 155253401 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen |
- -53%
SU001-A3072, DS7Q6C032AA
| Voor OE nummer | SU001-A3072, DS7Q6C032AA, 1864346, 1609073180, 155253401 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
Zonder pakking, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen)
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
- -64%
Rubber
| Gewicht [g] | 89 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter 2 [mm] | 21 |
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
- -70%
Aluminium, Met tapeind, Met klepzitting, Met klepgeleider
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tapeind, Met klepzitting, Met klepgeleider |
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
- -64%
Aluminium, Met kleppen, Met tapeind, Met nokkenas(sen)
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kleppen, Met tapeind, Met nokkenas(sen), Met klepzitting, Met klepgeleider |
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Monteerwijze | Klaar voor montage |
- -55%
07-3088, Semi, Voor
| Componentennummer | 07-3088 |
| Verwerking | Semi |
| Inbouwplaats | Voor |
07-3089, Semi, Achter
| Componentennummer | 07-3089 |
| Verwerking | Semi |
| Inbouwplaats | Achter |
M 12, Binnen veeltandig, Expansiebout
| Schroefdraad lengte [mm] | 93 |
| Totale lengte [mm] | 127 |
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bevestigingsklasse | 10.9 |
| Schroeven / moerenuitvoering | Expansiebout, Met aangelaste schijf |
- -57%
M 12, Binnen veeltandig, Expansiebout
| Totale lengte [mm] | 185 |
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bevestigingsklasse | 10.9 |
| Schroeven / moerenuitvoering | Expansiebout |
- -61%
M 11, Buiten Torx, Met band
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 11 |
| Lengte [mm] | 147 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met band |
- -58%
M11 x 1,5, Binnen veeltandig, Met zekeringsplaat
| Maat van uitwendige schroefdraad | M11 x 1,5 |
| Aantal schroeven | 3, 7, 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met zekeringsplaat |
- -35%
M10 x 1,5, Staal, Binnen Torx
| Aantal schroeven | 10 |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 143 |
| Sleutelwijdte | T 55 |
| Lengte [mm] | 153 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 126 |
- -9%
M11, Buiten Torx
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Aantal | 10 |
| Lengte 1 [mm] | 147 |
- -65%
Directe Injectie, voor voertuigen met hydraulische feederplunjer, Zonder klepveren, Zonder kleppen
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
- -65%