Fiat Cilinderkop
CV - M 14, M12x1,25x198, Binnenprofiel (Ribe CV)
| Sleutelwijdte | CV - M 14 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25x198 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenprofiel (Ribe CV) |
- -22%
TX - E 14, M12x1,5x148, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 14 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x148 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - T 60, M12x1,25x224,5, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 60 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25x224,5 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -11%
TX - T 55, M11x1,5x165, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 55 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x165 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -20%
TX - T 55, M12x1,5x150, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 55 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x150 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
TX - E 14, M11x1,5x168, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 14 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x168 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
17 mm, Buiten zeszijdig, M12x1,25x119, M12x1.25x163
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aantal schroeven | 22 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,25x119 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1.25x163 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CV - M 14, M12x1,25x134, Binnenprofiel (Ribe CV)
| Sleutelwijdte | CV - M 14 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25x134 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenprofiel (Ribe CV) |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15 mm, Buiten zeszijdig, M10x1,25x84, M10x1,25x99
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,25x84 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1,25x99 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CV - M 12, M10x1,25x115, Binnenprofiel (Ribe CV)
| Sleutelwijdte | CV - M 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25x115 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenprofiel (Ribe CV) |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 8, M9x1,25x120, Binnenprofiel (Ribe CV)
| Sleutelwijdte | M 8 |
| Schroefdraadmaat | M9x1,25x120 |
| Aantal schroeven | 6 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenprofiel (Ribe CV) |
- -21%
15 mm, M12x1,5x128, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x128 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch, Omschakelklep
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Ventieltype | Omschakelklep |
- -17%
M11 x 1.5, Buiten Torx
| Schroefdraadmaat | M11 x 1.5 |
| Lengte [mm] | 144,5 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Aantal | 10 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M11
| Gewicht [g] | 1310 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 175 |
| Aantal | 10 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12
| Gewicht [g] | 1693 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 146 |
| Aantal | 9, 8 |
| Lengte 1 [mm] | 118 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12
| Gewicht [g] | 3046 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 163 |
| Aantal | 12, 10 |
| Lengte 1 [mm] | 119 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10
| Gewicht [g] | 650 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 99 |
| Aantal | 10 |
| Lengte 1 [mm] | 83,5 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12
| Gewicht [g] | 1070 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 110 |
| Aantal | 10 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M9
| Gewicht [g] | 501 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M9 |
| Lengte [mm] | 91 |
| Aantal | 1, 9 |
| Lengte 1 [mm] | 56 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10
| Gewicht [g] | 983,1 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 153 |
| Aantal | 10 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10
| Gewicht [g] | 706,3 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 101 |
| Aantal | 10 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10
| Gewicht [g] | 1468,1 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 256 |
| Aantal | 10 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12
| Gewicht [g] | 1214,4 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Aantal | 10 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 163 |
| Aantal | 8, 14 |
| Lengte 1 [mm] | 90 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M11
| Alternatieve reparatieset | 81074300 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 162 |
| Aantal | 10 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M11
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 145 |
| Aantal | 10 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 131 |
| Aantal | 10 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Aantal | 10 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 149 |
| Aantal | 10 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Lengte [mm] | 191 |
| Aantal | 4, 6 |
| Lengte 1 [mm] | 132 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M10
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 119 |
| Aantal | 10 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.