Volkswagen Carterplug
- Amarok
- Arteon
- Arteon Shooting Brake
- Atlas
- Beetle
-
Toon minder Toon meer
- Bora
- Caddy
- Caddy California Camper
- Caddy Mpv
- Corrado
- Crafter
- Derby
- Eos
- Fox
- Golf
- Golf Alltrack
- Golfariant
- Iltis
- Jetta
- K70
- Kafer
- Karmann
- LT
- Lupo
- Multivan
- New Beetle
- Passat
- Passat B1
- Phaeton
- Polo
- Polo Playa
- Routan
- Santana
- Scirocco
- Sharan
- T-Cross
- T-Roc
- Taigo
- Taro
- Tiguan
- Tiguan Allspace
- Touareg
- Touran
- Transporter
- Up
- Vento
- XL1
M 14 x 1,50, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 16 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,50 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
- -51%
M 14 x 1,50 x 22, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 29,5 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,50 x 22 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
M 12 x 1,75 x 17, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 37,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,75 x 17 |
| Sleutelwijdte | 15 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
M 24 x 1,50 x 10, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 14 |
| Schroefdraadmaat | M 24 x 1,50 x 10 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
- -14%
M 21 x 1,75 x 14, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 26 |
| Schroefdraadmaat | M 21 x 1,75 x 14 |
| Sleutelwijdte | 18 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
- -38%
M 14 x 1,50 x 12, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 15 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,50 x 12 |
| Sleutelwijdte | 6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
M 14 x 1,50 x 18, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 18 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,50 x 18 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
M18, Kunststof, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M18 |
| Materiaal | Kunststof |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | 49379180 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
M18, Kunststof, Zak
| Lengte [mm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M18 |
| Materiaal | Kunststof |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | 49379180 |
| Bundeltype | Zak |
Vlakkop, DIN 908 (afdichtplug met kraag en conische schroefdraad), M 18, Staal
| Schroeven / moerenuitvoering | Vlakkop |
| DIN-normen (schroeven) | DIN 908 (afdichtplug met kraag en conische schroefdraad) |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 18 |
| Diameter o-ring [mm] | 22 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -65%
2 jaar garantie, M26 x 1,5, Met afdichtring
| Aantal onderdelen (-delig) | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 82 |
| Schroefdraadmaat | M26 x 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -59%
M14 x 1,5, 111 997 0330, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 37 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 111 997 0330 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M 14, Staal, Buiten zeszijdig
| Bevestigingsklasse | 5.8 |
| Totale lengte [mm] | 23,5 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 104 474 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 16 |
- -69%
M 14, Staal
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Bevestigingsklasse | 6.9 |
| Totale lengte [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 18 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 110 600 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18 |
- -66%
Vlakkop, M 14, Staal
| Schroeven / moerenuitvoering | Vlakkop |
| Bevestigingsklasse | 8.8 |
| Totale lengte [mm] | 16 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
- -71%
Zwart, 03L 103 475T, 03L 103 475S, 03L 103 469T
| Kleur | Zwart |
| Voor OE nummer | 03L 103 475T, 03L 103 475S, 03L 103 469T, 03L 103 469S |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -64%
M 14, Staal, T 45
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Bevestigingsklasse | 4.8 |
| Totale lengte [mm] | 15 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | T 45 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -66%
M10 x 1,0, M10
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,0 |
| Buitendiameter [mm] | 14 |
| Spoed [mm] | 1,0 |
| Lengte [mm] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Voor OE nummer | 24111421387, 24111219277, N000000000884, STC4098, WHT006424, N0160241/N0160243, 24111219635, 1215485/1219277, 01V409057, 2RD115433E, 24111215485, 1219635/1421387 |
| Voor fabrikant | Mercedes-Benz, Land Rover, BMW, VW_Audi |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 5mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Schroefdraad lengte [mm] | 6 |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
- -85%
M14 x 1,5, M14, MN980254
| Artikelnummer paar | 50240015005 |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 29,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Voor OE nummer | MN980254, MN980017, N90813202, N90813201, 1459212 |
| Voor fabrikant | Mitsubishi, Ford, VAG |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Inbouwplaats | Motor, Motorzijde |
- -67%
M14 x 1,5, M14, Ford
| Artikelnummer paar | 50240015 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 29,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Voor fabrikant | Ford, Mitsubishi, VAG |
| Sleutelwijdte | 19mm |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Inbouwplaats | Motor |
- -68%
M26 x 1,5, M26, VAG
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M26 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 28 |
| Schroefdraadmaat | M26 |
| Voor OE nummer | 059103193 |
| Voor fabrikant | VAG |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 17mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 16 |
| Kwaliteitsgraad | 6.8 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Materiaal pakking | Koper |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
- -65%
M12x1,25x11, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,25x11 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -65%
M14x1,5x20, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x20 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -65%
M 14 x 1,5, Met afdichtring
| Lengte [mm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -65%
M26 x 1,5, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M26 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 33 |
| Lengte [mm] | 16 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Componentennummer | BSG 90-230-004 |
M14 x 1,5, Binnen zeszijdig, BSG 90-230-011
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Componentennummer | BSG 90-230-011 |