Mercedes SLC Carterplug
M12 x 1,5, Staal, Binnen zeszijdig
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Lengte [mm] | 16 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 6 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Materiaal pakking | Aluminium, Koper |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
M8x1,0, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, Staal
| Lengte [mm] | 10 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,0 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 4 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 7,5 |
| Materiaal pakking | Koper |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
M 14 x 1.5, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Lengte [mm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
M14 x 1,5, Staal
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 33 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 24 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
M12 x 1,5, Staal
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Lengte [mm] | 21 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
M26 x 1,5, Staal, Binnen zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M26 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 32 |
| Lengte [mm] | 17 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 15 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Kwaliteitsgraad | 6.8 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -33%
Gegalvaniseerd, M24 x 1,5, Staal
| Gewicht [kg] | 0,049 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 14 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M24 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 30 |
| Lengte [mm] | 18 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Afmetingen in acht nemen |
- -68%
M 12 x 1,50 x 12, Zak
| Lengte [mm] | 21 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,50 x 12 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Bundeltype | Zak |
- -59%
M 14 x 1,50 x 24, Zak
| Lengte [mm] | 33 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,50 x 24 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Bundeltype | Zak |
- -57%
M 26 x 1,50 x 14, Zak
| Lengte [mm] | 17 |
| Schroefdraadmaat | M 26 x 1,50 x 14 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Bundeltype | Zak |
- -66%
M 12 x 1,50 x 12, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 21 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,50 x 12 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
- -36%
M 26 x 1,50 x 14, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 17 |
| Schroefdraadmaat | M 26 x 1,50 x 14 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
M26 x 1,5, 130 997 0032, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 57 |
| Schroefdraadmaat | M26 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 130 997 0032 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -57%
M14 x 1,5, 111 997 0330, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 37 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 111 997 0330 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M26 x 1,5, Staal, Binnen zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M26 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 32 |
| Lengte [mm] | 17 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 15 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Kwaliteitsgraad | 6.8 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -33%
M38 x 1,5
| Gewicht [kg] | 0 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Buitendraad [mm] | M38 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Dikte [mm] | 13 |
M12x1,5, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,2 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -58%
M12x1,5, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Lengte [mm] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 18 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -58%
M12 x 1,5, M12, A0009906508, N000908012003
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 15 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Voor OE nummer | A0009906508, N000908012003, N000908012009, 07119919113, 07119904351, 07119904550, 07119910368 |
| Voor fabrikant | Mercedes-Benz, BMW |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 6mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Schroefdraad lengte [mm] | 9 |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Motor, Motorzijde |
- -65%
M8 x 1,0, M8, 31319HG00A, A0019901117
| Buitendraad [mm] | M8 x 1,0 |
| Buitendiameter [mm] | 11,2 |
| Spoed [mm] | 1,0 |
| Lengte [mm] | 8,5 |
| Schroefdraadmaat | M8 |
| Voor OE nummer | 31319HG00A, A0019901117 |
| Voor fabrikant | Nissan, Mercedes-Benz |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 4mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 7,5 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 4 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Inbouwplaats | Motorzijde, Versnellingsbak zijde |
- -71%