Fiat Carterplug
- 124
- 126
- 127
- 127 Panorama
- 131
-
Toon minder Toon meer
- 132
- 147
- 147 Panorama
- 500
- 500X
- Albea
- Argenta
- Barchetta
- Brava
- Bravo
- Campagnola
- Cinquecento
- Coupe
- Croma
- Doblo
- Ducato
- Duna
- Elba
- Fiorino
- Fiorino Mpv
- Freemont
- Fullback
- Grande Punto
- Idea
- Linea
- Marea
- Multipla
- Palio
- Panda
- Penny
- Premio
- Punto
- Qubo
- Regata
- Scudo
- Sedici
- Seicento
- Stilo
- Strada
- Talento
- Tempra
- Tipo
- Tipo/Aegea
- Ulysse
- Uno
- X
M22 x 1,5 x 13, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 13 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 x 13 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
M 22 x 1,50, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,50 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
M 18 x 1,50, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 21 |
| Schroefdraadmaat | M 18 x 1,50 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
M 14 x 1,5, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
M36, Kunststof, Zak
| Lengte [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M36 |
| Materiaal | Kunststof |
| Bundeltype | Zak |
- -55%
M10 x 1,25, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
M14 x 1,25, Binnen zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,25 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Lengte [mm] | 17 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
- -5%
M 12, Met pakking
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -71%
M 22, Binnen zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Schroefdraadmaat | M 22 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
- -71%
M 12, Buiten zeszijdig, Zonder pakking, Gegalvaniseerd
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11,2 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -56%
M22 x 1,5, Binnen zeszijdig, Zonder pakking
| Buitendraad [mm] | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
- -58%
M16 x 1,5, Binnenvierkant
| Buitendraad [mm] | M16 x 1,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Lengte [mm] | 14 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
- -57%
M14 x1,5, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Lengte [mm] | 34 |
| Schroefdraadmaat | M14 x1,5 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 20 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13,5 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -59%
M14 x 1,5, Binnen Torx, Gegalvaniseerd
| Buitendiameter [mm] | 25 |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -60%
M 10 x 1,25 x 12,5, Met afdichtring
| Lengte [mm] | 18 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1,25 x 12,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -65%
M22 x 1,5 x 13
| Lengte [mm] | 13 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 x 13 |
- -65%
M14x1,5x20, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x20 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -65%
M 14 x 1,50 x 10,5, Met afdichtring
| Lengte [mm] | 14 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,50 x 10,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -65%
M 14 x 1,5, Met afdichtring
| Lengte [mm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -65%
M12x1,25x13, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,25x13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -65%
M 14 x 1,5 x 14, Met afdichtring
| Lengte [mm] | 21 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 x 14 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -65%
M18x1,5x20, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M18x1,5x20 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -65%
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22,7 |
| Lengte [mm] | 33 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 23 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 23 |
- -32%
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 23 |
| Lengte [mm] | 33 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 23 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 23 |
- -33%
M12 x 1,25, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Lengte [mm] | 18 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11,5 |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -40%
M22 x 1,5, Staal, Binnen zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 32 |
| Lengte [mm] | 16 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 10 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
| Oppervlakte | Zink-Nikkel coating |
- -41%
M14 x 1,5, M14, 1659086J00
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Voor OE nummer | 24117533937, 1659086J00, 652477/652315, 90502556/96023264, 031142, 1722061, 71753293 |
| Voor fabrikant | BMW, Suzuki, Opel, Chevrolet, PSA, Fiat, Ford |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | T40 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
| Materiaal pakking | Rubber |
- -65%
M12 x 1,75, M12
| Buitendiameter [mm] | 27 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,75 |
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Lengte [mm] | 37 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Voor OE nummer | 652736, 652454, 652884, 652951, 011519408, 011562588, 31359503, 3536964, 11518377, 11519933, 9L8E6730AA, 4948795, 11519933/11518377, CA6010404/CY0110404, LR025048, AJ813123, 11519408/11562588, 71739255, 1535683 |
| Voor fabrikant | Volvo, Opel/Vauxhall, Saab, Mazda, Land Rover, Chevrolet, Jaguar, Ford, Fiat |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 15mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17 |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Inbouwplaats | Motor, Motorzijde |
- -65%
M18 x 1,5, M18, 68122817AA
| Buitendraad [mm] | M18 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 26 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 31 |
| Schroefdraadmaat | M18 |
| Voor OE nummer | 55196505, 68122817AA, 93183669, 55588255, 652300, 652950 |
| Voor fabrikant | Saab, Chevrolet, Jeep/Chrysler, Opel |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraad lengte [mm] | 14,5 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Inbouwplaats | Motor, Motorzijde |
- -72%
M18 x 1,5, M18
| Buitendraad [mm] | M18 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 26 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 31 |
| Schroefdraadmaat | M18 |
| Voor OE nummer | 60812431, 46476967, 60813578 |
| Voor fabrikant | Fiat |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Schroefdraad lengte [mm] | 23 |
| Inbouwplaats | Motor, Motorzijde |
- -82%
M16 x 1,5, M16, 31216539/1218114
| Buitendraad [mm] | M16 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M16 |
| Voor OE nummer | 31216539/1218114, 016393, 7903075033, 7703075347, 7703075210, 7703075348, A2829900017, 4433916/4405550, M467106, 93198205/9121383 |
| Voor fabrikant | Peugeot/Citroen, Volvo, Mercedes Benz, Renault/Fiat, Opel, Mitsubishi |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 15,5 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Materiaal pakking | Koper |
| Inbouwplaats | Motor, Motorzijde |
- -68%