Carterplug
- Abarth
- Ac
- Acura
- Aixam
- Alfa Romeo
-
Toon minder Toon meer
- Alpina
- Alpine
- Aro
- Artega
- Asia Motors
- Aston Martin
- Audi
- Autobianchi
- BMW
- Bentley
- Bertone
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Dallas
- Dodge
- Donkervoort
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Ford Australia
- Ford Usa
- Galloper
- Gaz
- Geely
- Geo
- Gmc
- Great Wall
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Indigo
- Infiniti
- Innocenti
- Irmscher
- Isdera
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Jensen
- Kia
- Ktm
- Lada
- Lancia
- Land Rover
- Levc
- Lexus
- Lifan
- Lincoln
- Lotus
- Lti
- Lynk & Co
- Mahindra
- Marcos
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- Mega
- Mercedes
- Mercury
- Metrocab
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Mitsuoka
- Morgan
- Nissan
- Oldsmobile
- Opel
- Panoz
- Peugeot
- Pgo
- Plymouth
- Polestar
- Pontiac
- Porsche
- Premier
- Proton
- Puch
- Ram
- Ranger
- Rayton Fissore
- Reliant
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Santana
- Saturn
- Seat
- Skoda
- Smart
- Spyker
- Ssangyong
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Tata
- Toyota
- Trabant
- Triumph
- Uaz
- Umm
- Vauxhall
- Vm
- Volkswagen
- Volvo
- Wartburg
- Westfield
- Wiesmann
- Yugo
- Zastava
- Zenos Cars
M14 x 1,5, Staal, Binnen zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 19 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 17 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,5 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -33%
Met aangelaste schijf, M14 x 1,5, Staal
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met aangelaste schijf |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
Met aangelaste schijf, M14 x 1,5, Staal
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met aangelaste schijf |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17 |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Polyamid 6.6, Gesplitst, Met pakking
| Spoed [mm] | 2,5 |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Polyamid 6.6 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Gesplitst |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -62%
M 12
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
- -68%
M 12, Binnen zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 14 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
- -54%
M 14, Buiten zeszijdig, Gefosfateerd
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 31 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraad lengte [mm] | 20 |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
- -72%
M 24, Met pakking
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -72%
M12
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 16 |
- -64%
- -64%
Vlakkop, DIN 908 (afdichtplug met kraag en conische schroefdraad), M 18, Staal
| Schroeven / moerenuitvoering | Vlakkop |
| DIN-normen (schroeven) | DIN 908 (afdichtplug met kraag en conische schroefdraad) |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 18 |
| Diameter o-ring [mm] | 22 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -65%
M12, Zonder pakking, Gegalvaniseerd
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10,5 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -61%
M 18, Staal, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 18 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 114 547 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18 |
- -75%
M 12, Buiten zeszijdig, Zonder pakking, Gegalvaniseerd
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11,2 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -56%
M 14, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -59%
M 10, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -69%
M 16, Binnenvierkant
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 16 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
- -66%
- -72%
M 14, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -69%
M 14, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -63%
M 14, Buiten zeszijdig, Zonder pakking
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
- -67%
M12x1,5x18, 17 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x18 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -18%
M14x1,5x11, 17 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x11 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -19%
M12x1,5x12, 6 mm, Binnen zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x12 |
| Sleutelwijdte | 6 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -17%
M14x1,5x9, 19 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x9 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
- -17%
M14x1,5x15, TX - T 45, Binnen Torx, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x15 |
| Sleutelwijdte | TX - T 45 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -17%
M24x1,5x10, 10 mm, Binnen zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M24x1,5x10 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -17%
M22 x 1,5, Staal, Binnen zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Dikte [mm] | 13 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
M14 x 1,5, Staal, Binnen Torx, Met afdichtring
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 10 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 6 |
- -41%
Mercedes-Benz, Kunststof, Met pakking, Rubber
| Voor fabrikant | Mercedes-Benz |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
- -50%