Carterplug
- Abarth
- Ac
- Acura
- Aixam
- Alfa Romeo
-
Toon minder Toon meer
- Alpina
- Alpine
- Aro
- Artega
- Asia Motors
- Aston Martin
- Audi
- Autobianchi
- BMW
- Bentley
- Bertone
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Dallas
- Dodge
- Donkervoort
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Ford Australia
- Ford Usa
- Galloper
- Gaz
- Geely
- Geo
- Gmc
- Great Wall
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Indigo
- Infiniti
- Innocenti
- Irmscher
- Isdera
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Jensen
- Kia
- Ktm
- Lada
- Lancia
- Land Rover
- Levc
- Lexus
- Lifan
- Lincoln
- Lotus
- Lti
- Lynk & Co
- Mahindra
- Marcos
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- Mega
- Mercedes
- Mercury
- Metrocab
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Mitsuoka
- Morgan
- Nissan
- Oldsmobile
- Opel
- Panoz
- Peugeot
- Pgo
- Plymouth
- Polestar
- Pontiac
- Porsche
- Premier
- Proton
- Puch
- Ram
- Ranger
- Rayton Fissore
- Reliant
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Santana
- Saturn
- Seat
- Skoda
- Smart
- Spyker
- Ssangyong
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Tata
- Toyota
- Trabant
- Triumph
- Uaz
- Umm
- Vauxhall
- Vm
- Volkswagen
- Volvo
- Wartburg
- Westfield
- Wiesmann
- Yugo
- Zastava
- Zenos Cars
M8 x 1,0, M8, 31319HG00A, A0019901117
| Buitendraad [mm] | M8 x 1,0 |
| Buitendiameter [mm] | 11,2 |
| Spoed [mm] | 1,0 |
| Lengte [mm] | 8,5 |
| Schroefdraadmaat | M8 |
| Voor OE nummer | 31319HG00A, A0019901117 |
| Voor fabrikant | Nissan, Mercedes-Benz |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 4mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 7,5 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 4 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Inbouwplaats | Motorzijde, Versnellingsbak zijde |
- -71%
M12 x 1,75, M12
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,75 |
| Buitendiameter [mm] | 26 |
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Lengte [mm] | 29 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Voor OE nummer | 0652254, 55577568 |
| Voor fabrikant | Opel |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | T45 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 18 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 418 |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
- -64%
M22 x 1,5, M22, W302950
| Buitendraad [mm] | M22 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Schroefdraadmaat | M22 |
| Voor OE nummer | W302950, 1550024, 7734022, 55189930, 7740368, 031120/31120, 030516/30516, 60809044, 60808630, 60801006 |
| Voor fabrikant | Ford, Fiat/Lancia, Peugeot/Citroen, Alfa Romeo |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
- -66%
0CK321439A, VAG, Kunststof, A5 Cabriolet F57
| Voor OE nummer | 0CK321439A |
| Voor fabrikant | VAG |
| Materiaal | Kunststof |
| Versie | A5 Cabriolet F57, A7 Sportback (4KA), A6 C8, A5 F53, A4 B9 Allroad, A6 C8 Avant, A5 B9 Sportback, A4 B9 Limousine, Q5 FY, A7 4g, A6 C7 4g, A4 B9 Avant, A6 C7 Avant, Q5 8R |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
- -65%
M12 x 1,5, M12
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Voor OE nummer | 90542397, 9006939020, STC2034, 11 13 1 273 093, 11 13 1 250 089, 11 13 7 535 106 |
| Voor fabrikant | Opel, Toyota, Land Rover, BMW |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 17mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Kwaliteitsgraad | 6.8 |
| Materiaal pakking | Koper |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
- -65%
M26 x 1,5, M26, VAG
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M26 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 28 |
| Schroefdraadmaat | M26 |
| Voor OE nummer | 059103193 |
| Voor fabrikant | VAG |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 17mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 16 |
| Kwaliteitsgraad | 6.8 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Materiaal pakking | Koper |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
- -65%
M14 x 1,5, M14
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 23 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Voor OE nummer | 652492, 94027565 |
| Sleutelwijdte | 22mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 14 |
| Kwaliteitsgraad | 6.8 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Materiaal pakking | Koper |
- -65%
M18 x 1,50, Met pakking
| Buitendiameter [mm] | 23,9 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter [mm] | 18,2 |
| Kopdiameter | 26 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
M14 x 1,50, Met pakkingen
| Dikte 2 [mm] | 2 |
| Dikte 1 [mm] | 1,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14,2 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 14 |
| Buitendraad 2 [mm] | 19,9 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 19,9 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
M14x1,50, Met pakkingen
| Dikte 2 [mm] | 1,5 |
| Dikte 1 [mm] | 2 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 18 |
| Buitendraad 2 [mm] | 19,9 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,50 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
M14 x 1,50, Met pakking
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Kopdiameter | 23 |
| Dikte [mm] | 2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
M12 x 1,75, Met pakking
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 15 |
| Kopdiameter | 28 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,75 |
| Sleutelwijdte | 15 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 21 |
M12 x 1,75, Met pakking
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 22 |
| Kopdiameter | 27 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,75 |
| Sleutelwijdte | 15 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 28 |
M18 x 1,50, Met pakking
| Buitendiameter [mm] | 23,9 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter [mm] | 18,2 |
| Kopdiameter | 24 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
M12x1,5, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,2 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -58%
M12x1,5, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Lengte [mm] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 18 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -58%
M14 x1,5, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Lengte [mm] | 23 |
| Schroefdraadmaat | M14 x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 16 |
- -57%
M14 x 1,5, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Lengte [mm] | 18 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
- -57%
M22 x 1,5, Binnen zeszijdig, Zonder pakking
| Buitendraad [mm] | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
- -58%
M16 x 1,5, Binnenvierkant
| Buitendraad [mm] | M16 x 1,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Lengte [mm] | 14 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
- -57%
M14 x1,5, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Lengte [mm] | 34 |
| Schroefdraadmaat | M14 x1,5 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 20 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13,5 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -59%
M14 x 1,5, Binnen Torx, Gegalvaniseerd
| Buitendiameter [mm] | 25 |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -60%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 37 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 1891672 |
- -65%
M14 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 40 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -65%
M14 x 1,50, Met pakking
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 14 |
| Kopdiameter | 28 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 20 |
M 22, Binnen zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Schroefdraadmaat | M 22 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
- -64%