Seat Cordoba Carterontluchting
ACM (Polyacryl-Rubber), Cilinderkopdeksel
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Inbouwplaats | Cilinderkopdeksel |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Slanglengte [mm] | 165 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 16,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 23 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Slanglengte [mm] | 330 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 18 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
T-vorm (T-stuk), 06A 103 247
| Vorm | T-vorm (T-stuk) |
| Voor OE nummer | 06A 103 247 |
Smoorklep, zonder klemmen
| Inbouwplaats | Smoorklep |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klemmen |
- -55%
Krukkast, 06A 103 213 F
| Inbouwplaats | Krukkast |
| Voor OE nummer | 06A 103 213 F |
- -4%
Kunststof
| Slanglengte [mm] | 440 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 21 |
Zwart, Kunststof
| Slanglengte [mm] | 105 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
Zwart, Kunststof
| Slanglengte [mm] | 446 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 18 |
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Stuk, 06A103221BQ, Ontluchtingsslang van motor
| Gewicht [g] | 65 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Voor OE nummer | 06A103221BQ |
| Turboladerleiding | Ontluchtingsslang van motor |
- -49%
Bovenaan, Vooras, 038103493P
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras |
| Voor OE nummer | 038103493P |
- -14%
Bovenaan, Van cilinderkopdeksel naar inlaatpijp, 038103493AB
| Inbouwplaats | Bovenaan, Van cilinderkopdeksel naar inlaatpijp |
| Voor OE nummer | 038103493AB |
Van cilinderkop naar two-speed regulateur, 037103493AK
| Luchttoevoer-Slangen/Leidingen | Van cilinderkop naar two-speed regulateur |
| Voor OE nummer | 037103493AK |
Van cilinderkop naar luchtfilter, 048103493A
| Luchttoevoer-Slangen/Leidingen | Van cilinderkop naar luchtfilter |
| Voor OE nummer | 048103493A |
Van cilinderkop naar luchtfilter, 051103493A
| Luchttoevoer-Slangen/Leidingen | Van cilinderkop naar luchtfilter |
| Voor OE nummer | 051103493A |
- -15%
ACM (Polyacryl-Rubber), Onder, Van cilinderblok naar olieafscheider, Montage aan zijkant
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Inbouwplaats | Onder, Van cilinderblok naar olieafscheider, Montage aan zijkant, Motorblok |
| Kleur | Zwart |
| Bouwwijze afdichting | Afdichting van zacht materiaal |
- -65%
Ontluchtingsslang, Kunststof, Olieafscheider, Met afdichtring
| Totale lengte [mm] | 240 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 21,9 |
| Uitvoering slang | Ontluchtingsslang |
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Olieafscheider |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -65%
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Van cilinderblok naar olieafscheider, Montage aan zijkant, Motorblok
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 60 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Inbouwplaats | Van cilinderblok naar olieafscheider, Montage aan zijkant, Motorblok |
| Kleur | Zwart |
| Bouwwijze afdichting | Afdichting van zacht materiaal |
- -65%