×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Toyota Proace Cardan olie
Castrol Transmax ATF Dex-VI Mer-LV Multi Vat 208 Liter 15D73D
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
15D73D
Fabrieksadvies voor olie: ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5), Special ATF, Nissan, BMW 83 22 2 413 477, BMW 83 22 2 355 599, BMW 83 22 2 289 720, ATF, Honda type 3.1, ATF, Type A Suffix AVrijgave van de fabrikant: GM DEXRON® -VI, FORD MERCON® LVInhoud [li...
€ 1.348,80
€ 1.348,80
Tijdelijk uitverkocht
Cardan olie (Differentieel) Liqui Moly P000315
10W-40, Wuling, RN 0710, Renault RN 0700
P000315
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, RN 0710, Renault RN 0700, Peugeot Citroen (PSA, MB 229.1, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-D2, 9.55535-G2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01/505 00, MB-Freigabe 229.3, API SN, ACEA A3/B4 |
€ 1.782,05
€ 1.639,49
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0310
V20-4670, Fles, Wandler, Liter
V60-0310
| Is opgenomen in artikelnummer | V20-4670 |
| Bundeltype | Fles |
| Type versnellingsbak | Wandler |
| Hoeveelheid | Liter |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Rood |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen |
| Fabrieksadvies voor olie | MERCON ULV, AISIN WARNER AW-2, DEXRON ULV, WSS-M2C949-A, ATF-7 |
| Lengte [mm] | 60 |
€ 46,36
€ 46,36
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0611
Stuk, Fles, VW G 070 726, VW G 060 726
V60-0611
| Hoeveelheid | Stuk |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 178, VW G 052 512, VW G 052 726, VW G 055 512, Ford WSS-M2C 200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BMWMTF LT-3, BMW 83 22 7 533 818 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| API specificaties | GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
€ 60,43
€ 60,43
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0513
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0513
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 28,34
€ 28,34
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0514
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0514
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoeveelheid | Doos |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 136,00
€ 136,00
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0515
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0515
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Hoogte [mm] | 385 |
| Lengte [mm] | 289 |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Hoeveelheid | Doos |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 522,24
€ 522,24
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0517
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0517
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 5.156,54
€ 5.156,54
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0518
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0518
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 24.543,12
€ 24.543,12
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 20153010D130
75W-90, API GL-5, API GL-4, STO 1:1 G
20153010D130
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 21A, TE-ML 19C, TE-ML 17B, TE-ML 16B, TE-ML 12N, TE-ML 12L, TE-ML 05A, TE-ML 02B, SAE J 2360, O-76-E, GO-J, 342 Typ M3, 341 Typ Z2, 341 Typ GA1 |
€ 6.636,85
€ 2.588,37
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Cardan olie (Differentieel) Comma LS 80W90 GL-5
80W-90, API GL-5 LS, Gear Oil, Nitraat vrij
LS 80W90 GL-5
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 LS, Gear Oil |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford M2C119-A, 8149630EX, Mitsubishi part no |
€ 45,97
€ 16,09
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Remvloeistof Mobil 201530202045
Jaso 1-A LV, ZF all 3&4 speed, ZF 5 HP 24A, WSS-M2C924-A
201530202045
| Specificatie | Jaso 1-A LV |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF all 3&4 speed, ZF 5 HP 24A, WSS-M2C924-A, WSS-M2C 922-A1, VW G 052 162, VW G-055-025-A2, VW 5HP, Volvo PN 31256774, Volvo PN 31256675, Volvo PN 1161640, Volvo PN 1161621, Volvo PN 1161540, Volvo PN 1161521, Type A suffix A, Toyota ATF WS, Toyota ATF T-IV, Toyota ATF T-III, Toyota ATF D-III, TE-ML 21L, TE-ML 11B, TE-ML 09, TE-ML 05L, Suzuki JWS 3309, Suzuki ATF AW-1, Suzuki ATF 3317, Suzuki ATF 3314, Suzuki ATF 2384K, Suzuki ATF 2326, Suzuki AT OIL 5D06, Subaru K0140Y0700, Subaru Dexron®-II, Subaru ATF, ATF HP, Subaru ATF 5AT, Saturn GM9986195, Saab T-IV (JWS 3309), RenaultSamsung ATF-D, Porsche ZF 5HP20, Porsche ZF 5HP19FL, Porsche Z 000169756, Porsche T-IV JWS3309, Porsche LT71141, Porsche ATF3403-M115, Porsche 00004320528, Porsche 00004320509, Peugeot ZF 4HP20, Peugeot Z 000169756, Peugeot (PSA) AL4, Nissan Matic Fluid S, Nissan Matic Fluid K, Nissan Matic Fluid J, Nissan Matic Fluid D, Nissan Matic Fluid C, MS 7176-E, Mitsubishi Dia SPIII, Mitsubishi Dia SP-II, Mitsubishi Dia SK, Mitsubishi Dia J2/3, Mitsubishi Dia AW, MINI COOPER T-IV, MERCON ., Mazda ATF S-1/N-1, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF FZ/F-1, Mazda ATF D-II, MAZDA ATF 3317, M2950-S, Lexus JWS 3309, Kia SP-IV M, Kia SP-4 04500-00115, Kia JWS 3314, Kia Dex-II/SP-II, Kia ATF Red 1, Kia 040000C90SG, JEEP ATF+3, Jeep 05127382AA, Jaso 2-A, Jaso 1-A LV, Jaguar K17, Jaguar JLM20292, Jaguar JLM20238, Jaguar ATF LT71141, Jaguar ATF 3403 M115, ISUZU SCS Fluid, ISUZU PSF, ISUZU BESCO ATF SP, ISUZU BESCO ATF-III, ISUZU 08200-9001, I-286-S, Hyundai/Kia SP-IV-RR, Hyundai/Kia SP-III, Hyundai SP-IV M, Hyundai SP-4, Hyundai JWS 3314, Hyundai Dex-II/SP-II, Hyundai 040000C90SG, Honda DW-1, Honda ATF-Z1, Ford XT-2-QSM (Syn), Ford XT-2-QDX (M), Ford XL-12 fluid, Ford FNR5, FIAT T-IV type, ESP-M2C166-H, ESP-M2C138CJ, Dodge AS 68 RC, Dodge 05127382AA, DEXRON IIIH ., DEXRON IIIG ., DEXRON IIE ., DEXRON IID ., DEXRON II ., Citroen (PSA) AL4, Citreon Z 000169756, Chrysler ATF+2, Chrysler AS 68 RC, Chrysler 05127382AA, Chrysler +3 MS7176E, Caterpillar TO-2, BMW ZF 5HP18FL,24,30, BMW LT71141, BMW LA2634, BMW JWS 3309 (T-IV), BMW ETL-8072B, BMW 7045E, Audi G 055 025 A2, Audi G 053 025-A2, Audi G 052 162, Audi G 052 025-A2, AUDI G-055-025-A2, Audi 5 HP LT71141, AMC ATF+3, Allison C-4, Acura ATF-Z1, 99991754700A2, 97340, 97335, 97325, Renault Matic D2 |
| Vrijgave van de fabrikant | DEXRON-VI . |
€ 5.733,94
€ 2.236,24
- -61%
Tijdelijk uitverkocht