×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Nissan Micra Brandstoffilter
Brandstoffilter Valeo 587504
Met aansluiting voor watersensor, Pijpfilter
587504
| Filter type | Met aansluiting voor watersensor, Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 187 |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
€ 53,81
€ 44,13
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Valeo 587527
Zonder aansluiting voor watersensor, Pijpfilter, M10x1.5
587527
| Filter type | Zonder aansluiting voor watersensor, Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 187 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
€ 43,49
€ 36,53
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Valeo 587706
Opschroeffilter, M 16x1,5
587706
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 128 |
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
€ 23,20
€ 19,48
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Ackoja A38-0044
Opschroeffilter
A38-0044
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 56,5 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Buitendiameter [mm] | 56,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 64,5 |
| Breedte [mm] | 65 |
€ 7,71
€ 7,71
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Delphi Diesel HDF906
Opschroeffilter
HDF906
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 86 |
| Hoogte [mm] | 127 |
€ 21,90
€ 11,39
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Delphi Diesel HDF938
Met snelkoppeling
HDF938
| Filter type | Met snelkoppeling |
| Diameter [mm] | 113 |
| Hoogte [mm] | 187 |
€ 39,93
€ 24,36
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter UFI 24.384.00
M 16 X 1,5, Filter insert
24.384.00
| Schroefdraadmaat 1 | M 16 X 1,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 109 |
| Binnendiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 79 |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
€ 30,63
€ 12,25
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Sofima S 1529 B
Filter insert
S 1529 B
| Filter type | Filter insert |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Buitendiameter [mm] | 57 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 62 |
€ 40,84
€ 16,75
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Sofima S 5320 NR
Filter insert
S 5320 NR
| Filter type | Filter insert |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 189 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 113 |
€ 81,26
€ 32,50
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Sofima S 6115 NE
Filter insert
S 6115 NE
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 32 |
€ 63,48
€ 27,30
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Vaico V20-0630
Opschroeffilter
V20-0630
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Buitendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 35 |
€ 4,39
€ 2,90
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Vaico V42-0009
Opschroeffilter, M 16 X 1,5
V42-0009
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 128,5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Binnendiameter1 [mm] | 61 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
| Schroefdraad uitgang | M 16 X 1,5 |
€ 17,16
€ 9,27
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Vaico V46-0033
Opschroeffilter, Diesel
V46-0033
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 114 |
| Hoogte [mm] | 187 |
| Brandstoftype | Diesel |
€ 48,88
€ 23,46
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
€ 46,20
€ 28,64
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Vaico V46-0523
Pijpfilter
V46-0523
| Diameter 2 [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 187 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
€ 32,36
€ 24,91
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Vaico V46-0524
Pijpfilter
V46-0524
| Diameter 2 [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 187 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
€ 31,87
€ 24,54
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Vaico V46-0789
Filter insert
V46-0789
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
€ 32,39
€ 16,52
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Herth+Buss Jakoparts J1331001
IN 7mm / OUT 7mm, Pijpfilter
J1331001
| Aansluittechniek | IN 7mm / OUT 7mm |
| Filter type | Pijpfilter |
€ 8,40
€ 2,26
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Herth+Buss Jakoparts J1331025
IN 8mm / OUT 8mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
J1331025
| Aansluittechniek | IN 8mm / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
€ 16,35
€ 6,21
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Herth+Buss Jakoparts J1331031
Opschroeffilter, M16 x 1,5
J1331031
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
€ 34,41
€ 9,98
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Herth+Buss Jakoparts J1331039
Met aansluiting voor watersensor, Directe Injectie
J1331039
| Filter type | Met aansluiting voor watersensor |
| Hoogte [mm] | 186,7 |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
€ 91,16
€ 26,44
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Herth+Buss Jakoparts J1331043
IN 8mm / OUT 8mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
J1331043
| Aansluittechniek | IN 8mm / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 136,5 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter [mm] | 58,8 |
€ 20,13
€ 6,04
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Herth+Buss Jakoparts J1331068
Filter insert
J1331068
| Diameter 1 [mm] | 11 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 88,7 |
| Hoogte [mm] | 154 |
| Hoogte 1 [mm] | 117,5 |
€ 57,80
€ 17,92
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Hengst Filter H447WK
Pijpfilter
H447WK
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 187 |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
€ 95,00
€ 34,19
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Hengst Filter H81WK02
Opschroeffilter, M16x1.5
H81WK02
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 128 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 71 |
€ 42,30
€ 14,81
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Nipparts J1331001
Pijpfilter
J1331001
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 7,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 7,3 |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 54 |
€ 3,48
€ 2,17
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Nipparts J1331025
Pijpfilter
J1331025
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
€ 18,63
€ 11,56
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4021
Filter insert
4021
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 55 |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
€ 17,96
€ 17,96
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4021/1
Filter insert
4021/1
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 60 |
| Voor OE nummer | 7606404 |
| Hoogte [mm] | 135 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
€ 12,64
€ 12,64
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4024/1
Filter insert
4024/1
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 80 |
| Voor OE nummer | 0450905030 |
| Hoogte [mm] | 159 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
€ 16,44
€ 16,44
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4051
Filter insert
4051
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 65 |
| Voor OE nummer | 7719390 |
| Hoogte [mm] | 136 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
€ 14,54
€ 14,54
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Meat Doria 4077
Filter insert
4077
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 60 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Voor OE nummer | 156789 |
| Hoogte [mm] | 160 |
€ 14,54
€ 14,54
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken