×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volvo Brandstofdruk sensor
Brandstofdruk sensor Vemo V24-72-0194-1
M18 x 1,5
V24-72-0194-1
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
€ 92,43
€ 138,65
Tijdelijk uitverkocht
€ 46,65
€ 66,71
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Metzger 0906530
Brandstoffilterbuis, grijs, Hogedruk zijde
0906530
| Voor OE nummer | 32203286 |
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Kleur | Grijs |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 197,10
€ 197,10
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Metzger 0906558
Brandstoffilterbuis, M12x1,5, Directe Injectie
0906558
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
€ 269,10
€ 269,10
Tijdelijk uitverkocht
€ 158,55
€ 55,49
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Topran 601 988
M18, zwart
601 988
| Schroefdraad lengte [mm] | 16 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M18 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 131,25
€ 45,93
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 131,07
€ 45,87
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 139,56
€ 41,87
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
€ 199,32
€ 69,77
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82376
Benzine, Hogedruk zijde, Ovaal
82376
| Voor OE nummer | 1729436 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 60,81
€ 60,81
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82419
Hogedrukpomp (lagedrukzijde), M12x1,5 mm, 19 mm
82419
| Voor OE nummer | 31272619 |
| Inbouwplaats | Hogedrukpomp (lagedrukzijde) |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 26,37
€ 26,37
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9390
Common rail
9390
| Voor OE nummer | 392030030 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
€ 58,18
€ 58,18
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Dt Spare Parts 3.20045
M18 x 1,5, 2 jaar garantie
3.20045
| Nettogewicht [g] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 328,38
€ 72,25
- -78%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor KW 530 128
M12x1,5, 580 151, 580 149
530 128
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Voor artikelnummer | 580 151, 580 149, 580 114, 580 113 |
€ 14,64
€ 14,64
Tijdelijk uitverkocht
€ 22,08
€ 22,08
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Blue Print ADG072113
M18 x 1,5
ADG072113
| Schroeflengte onder kop [mm] | 16 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 50 |
| Sleutelwijdte | 27 |
€ 190,53
€ 110,51
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33251
M 12x1.5, groen
33251
| Schroefdraadmaat | M 12x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
€ 111,40
€ 54,58
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82379
Benzine, Hogedruk zijde, Driehoekig
82379
| Voor OE nummer | 5115971 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 73,29
€ 73,29
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 825028
Geschroefd
825028
| Voor OE nummer | 31432653 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
€ 76,02
€ 76,02
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 825034
Geschroefd
825034
| Voor OE nummer | 31697983 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
€ 45,62
€ 45,62
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82528
Mulitpoint benzine injectie, Lagedruk zijde, Ovaal
82528
| Voor OE nummer | 0261230236 |
| Brandstoftoevoer | Mulitpoint benzine injectie |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Druk van [kPA] | 50 |
| Druk tot [kPA] | 500 |
€ 85,27
€ 85,27
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82529
Grijs, Mulitpoint benzine injectie, Lagedruk zijde
82529
| Voor OE nummer | 1582665 |
| Kleur | Grijs |
| Brandstoftoevoer | Mulitpoint benzine injectie |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 43,97
€ 43,97
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9116
Common rail
9116
| Voor OE nummer | 55195078 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aantal contacten | 3 |
| Versie | 9116 |
€ 73,66
€ 73,66
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9524
Common rail
9524
| Voor OE nummer | 0281002937 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
€ 134,67
€ 134,67
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 98090
Common rail, Hogedruk zijde
98090
| Voor OE nummer | 0281002952 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 90,90
€ 90,90
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Bougicord 1473604
M10x1-6g
1473604
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 140 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
€ 89,87
€ 89,87
Tijdelijk uitverkocht
€ 28,92
€ 28,92
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstoftemperatuur Metzger 0905535
Brandstofpomp, M12x1,5, Met pakking, Hogedruk zijde
0905535
| Inbouwplaats | Brandstofpomp |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Versie | AM |
| Stekkerkleur | Groen |
| Niet voor uitlaastgasnorm | Euro 6 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 40,39
€ 40,39
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Metzger 0906500
Brandstoffilterbuis, Hogedruk zijde
0906500
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 167,71
€ 152,62
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9116E
OE EQUIVALENT, Common rail
9116E
| Voor OE nummer | 504152959 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aantal contacten | 3 |
€ 72,72
€ 66,17
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken