×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Opel Brandstofdruk sensor
Terug naar Brandstofdruk sensor
Modellen
- Adam
- Admiral
- Agila
- Ampera
- Antara
-
Toon minder Toon meer
- Arena
- Ascona
- Astra
- Astra G Classic
- Astra H Family
- Astra L
- Astra L Sports Tourer
- Calibra
- Campo
- Cascada
- Combo
- Combo E Tour / Life
- Commodore
- Corsa
- Corsa B
- Corsa F
- Crossland X / Crossland
- Diplomat
- Frontera
- GT
- Grandland / Grandland X
- Insignia
- Insignia A Country Tourer
- Insignia B Country Tourer
- Insignia B Grand Sport
- Insignia B Sports Tourer
- Kadett
- Kapitän
- Meriva
- Mokka
- Movano
- Olympia
- Omega
- Rekord
- Senator
- Signum
- Sintra
- Speedster
- Tigra
- Vectra
- Vivaro
- Vivaro C
- Zafira
×
Brandstofdruk sensor Bougicord 1473538
M18x1.5-6g
1473538
| Draaimoment [Nm] | 120 |
| Druk (bar) | 2400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6g |
€ 118,54
€ 118,54
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Bougicord 1473601
M10x1-6g
1473601
| Draaimoment [Nm] | 40 |
| Druk (bar) | 250 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
€ 260,17
€ 260,17
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Bougicord 1473604
M10x1-6g
1473604
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 140 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
€ 89,87
€ 89,87
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstoftemperatuur Vemo V40-72-0028
Met ingebouwde luchttemperatuursensor
V40-72-0028
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
€ 114,04
€ 84,40
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Vemo V40-72-0037
M18 x 1,5, Ovaal
V40-72-0037
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 110,94
€ 82,10
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Vemo V40-72-0069
Brandstoffilterbuis, Ovaal
V40-72-0069
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 147,92
€ 82,84
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
€ 438,72
€ 250,07
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Vemo V40-72-0099
Diesel, Common rail
V40-72-0099
| Brandstoftype | Diesel |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
€ 291,48
€ 206,95
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
€ 121,97
€ 63,43
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
€ 158,55
€ 55,49
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 211,30
€ 73,96
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 257,91
€ 90,27
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 173,57
€ 60,75
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 192,89
€ 67,51
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Topran 601 988
M18, zwart
601 988
| Schroefdraad lengte [mm] | 16 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M18 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 131,25
€ 45,93
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Topran 601 989
M 18, zwart
601 989
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 18 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 150,05
€ 52,51
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Topran 724 491
Brandstoffilterbuis, M 12, zwart
724 491
| Schroefdraad lengte [mm] | 16 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 131,25
€ 45,93
- -65%
Tijdelijk uitverkocht