Audi A7 Brandstofdruk sensor
M18 X 1,5 MM
| Draaimoment [Nm] | 130 |
| Buitendraad [mm] | M18 X 1,5 MM |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sleutelwijdte | 27 |
03C 906 051 C, Van rail naar rail, OE EQUIVALENT, D-vorm
| Voor OE nummer | 03C 906 051 C |
| Inbouwplaats | Van rail naar rail |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Geel-transparant |
06H 906 051 G, GENUINE, Benzine, Directe Injectie
| Voor OE nummer | 06H 906 051 G |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Brandstoftype | Benzine |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
M18x1,5, antraciet/zwart
| Aansluitdraad | M18x1,5 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Stekkerkleur | Antraciet/zwart |
- -61%
Beige
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Stekkerkleur | Beige |
- -79%
Ovaal, zwart
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -65%
Zonder afdichtring
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Ovaal
| Druk (bar) | 140 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Brandstoffilterbuis, Directe Injectie, OE
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aantal contacten | 3 |
| Versie | OE |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
M18x1,5
| Druk (bar) | 2000 |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
M18x1,5, OE
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Versie | OE |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Niederdruckseite, Mulitpoint benzine injectie, Directe Injectie
| Voor fabrikant | Niederdruckseite |
| Druk (bar) | 11 |
| Brandstoftoevoer | Mulitpoint benzine injectie, Directe Injectie |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Niederdrucksensor, Directe Injectie, IAM
| Voor fabrikant | Niederdrucksensor |
| Druk (bar) | 11 |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Versie | IAM |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Van brandstofverdeler naar toevoerleiding, Directe Injectie
| Inbouwplaats | Van brandstofverdeler naar toevoerleiding |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
Met afdichtring
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
NTC, Ovaal
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Directe Injectie, D-vorm
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
M10x1-6g
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 140 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
M10x1-6g
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 280 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
OE EQUIVALENT, Benzine, Hogedruk zijde
| Voor OE nummer | 0261545059 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
06J906051F, Benzine, Hogedruk zijde, D-vorm
| Voor OE nummer | 06J906051F |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
06H906051K, Benzine, Lagedruk zijde, D-vorm
| Voor OE nummer | 06H906051K |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
059919523A, OE EQUIVALENT, M12x1,5 mm
| Voor OE nummer | 059919523A |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
06H906051J, Geschroefd, Lagedruk zijde, D-vorm
| Voor OE nummer | 06H906051J |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
03C906051C, Van rail naar rail, D-vorm, geel-transparant
| Voor OE nummer | 03C906051C |
| Inbouwplaats | Van rail naar rail |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Geel-transparant |
- -16%
05A906051, Common rail
| Voor OE nummer | 05A906051 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |