×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Alfa Romeo Brandstofdruk sensor
Brandstofdruk sensor Meat Doria 98090
Common rail, Hogedruk zijde
98090
| Voor OE nummer | 0281002952 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 90,90
€ 90,90
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82362
Geschroefd, Hogedruk zijde, Ovaal
82362
| Voor OE nummer | 55192238 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 54,97
€ 54,97
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82375
Benzine, Hogedruk zijde, Ovaal
82375
| Voor OE nummer | 55209148 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 65,92
€ 65,92
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82506
M10x1 mm, 27 mm, Hogedruk zijde
82506
| Voor OE nummer | 5255376 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 27 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 14,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 109,01
€ 109,01
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,90
€ 24,58
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Vemo V24-72-0194-1
M18 x 1,5
V24-72-0194-1
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
€ 92,43
€ 138,65
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Vemo V24-72-0197
55 230 978, Hogedruk zijde
V24-72-0197
| Voor OE nummer | 55 230 978 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 106,58
€ 109,77
Tijdelijk uitverkocht
€ 154,94
€ 201,43
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Vemo V24-72-0200
500 372 234
V24-72-0200
| Gewicht [kg] | 0,046 |
| Voor OE nummer | 500 372 234 |
€ 340,59
€ 340,59
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Vemo V46-72-0187
Hogedruk zijde
V46-72-0187
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 155,53
€ 181,97
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor KW 530 128
M12x1,5, 580 151, 580 149
530 128
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Voor artikelnummer | 580 151, 580 149, 580 114, 580 113 |
€ 14,64
€ 14,64
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Bosch 0 281 002 405
Common rail, Hogedruk zijde
0 281 002 405
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 162,45
€ 162,45
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Bosch 0 281 002 534
Common rail, Hogedruk zijde
0 281 002 534
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 294,90
€ 294,90
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Bosch 0 281 002 706
Common rail, Hogedruk zijde
0 281 002 706
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 162,45
€ 162,45
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Bosch 0 281 007 017
Common rail, Hogedruk zijde
0 281 007 017
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 192,63
€ 192,63
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Herth+Buss Elparts 70511260
Stekkeraansluiting, Met afdichtring, M12 x 1,5
70511260
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
€ 30,13
€ 8,74
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Herth+Buss Elparts 70511517
Stekkeraansluiting, Met afdichtring, M12 x 1,5
70511517
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
€ 19,54
€ 6,45
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Herth+Buss Elparts 70669100
Ovaal, zwart
70669100
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 368,72
€ 143,80
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Metzger 0906180
Directe Injectie, Hogedruk zijde
0906180
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 186,16
€ 186,16
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Metzger 0906181
Brandstoffilterbuis, Comman-Rail, OE
0906181
| Voor OE nummer | 55230978 |
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Injectiesysteem | Comman-Rail |
| Versie | OE |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 2324007 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 336,65
€ 336,65
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk NRF 792051
Ovaal, M18x1.5mm, Geschroefd
792051
| Meetbereik tot [kPa] | 2000 |
| Meetbereik van [kPa] | 0 |
| Vorm | Ovaal |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 16 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 127,66
€ 61,27
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk NRF 792053
Ovaal, M18x1.5mm, Geschroefd
792053
| Meetbereik tot [kPa] | 1500 |
| Meetbereik van [kPa] | 0 |
| Vorm | Ovaal |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 16 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 195,42
€ 54,72
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
€ 257,91
€ 90,27
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Topran 601 988
M18, zwart
601 988
| Schroefdraad lengte [mm] | 16 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M18 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 131,25
€ 45,93
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Topran 601 989
M 18, zwart
601 989
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 18 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 150,05
€ 52,51
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, brandstofdruk Maxgear 21-0688
Directe Injectie, Hogedruk zijde
21-0688
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 108,40
€ 37,95
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 162,37
€ 55,20
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
€ 304,81
€ 106,69
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken