×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Toyota Supra Bougie
Bougie Brisk 1441
TUNING !!! RACING !!, Benzine, M14x1,25, 16 mm
1441
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 21 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Specificatie | TUNING !!! RACING !! |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 45000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 73,08
€ 14,62
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1622
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
1622
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 37,32
€ 17,53
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1898
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1898
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 94,30
€ 17,92
- -81%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1925
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1925
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 94,30
€ 37,72
- -60%
Tijdelijk uitverkocht