×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Mascott Autolamp
LED vervangingslampen Simoni Racing SR T208W
SR T208W
Simoni Racing T20 (Single) 8-LED 'Multi' Lamp - Wit - per stuk
- 50 Lumen
- 6000K
- 0,5 Watt
- 12 Volt
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als interieurverlichting en/of enk...
€ 7,95
€ 7,95
Tijdelijk uitverkocht
Xenon losse onderdelen Blanco XH LD4S5UP
XH LD4S5UP
HID-Xenon lamp D4S 5000K + 25% UP meer lichtopbrengst, 1 stuk
Met E-Keur ECE-R99
- Ideale hoogwaardige OE Xenon HID vervangingslampen
- E-Keurmerk volgens ECE R99
- DOT, FMVSS 108
- 25% UP Brightness, extra performance ten opzichte van normale 5000K HID lampen
- 100% legaal voor straatgebruik
- 500...
€ 44,95
€ 44,95
Tijdelijk uitverkocht
Zwaailamp Flexibel 12/24V Unbranded 1510030
1510030
Robuust oranje zwaailicht met flexibele rubberen voet voor de heftrucks, bestelwagen of landbouwvoertuigen. Werkt op het boordnet van het voertuig op 12 of 24 Volt. Voorzien van H1 fitting en wordt exclusief H1 lamp geleverd.
Het zwaailicht roteert 360°met een rotatiesnelheid van 160 ±20 r...
€ 47,00
€ 47,00
Tijdelijk uitverkocht
Bevestiging voor zwaailamp 1510030 Unbranded 1510032
1510032
Bevestiging met aansluiting voor zwaailamp (artikelnummer: 1510030). Totale lengte 100mm, inbouwdiepte 37,5mm en gat diameter van 23mm. Voorzien van stof- en regenkap die gebruikt wordt als zwaailamp niet geplaatst is. Inclusief 2 moeren en kunststof ringen.
€ 10,70
€ 10,70
Tijdelijk uitverkocht
LED interieurverlichting Simoni Racing SR AL5
SR AL5
Simoni Racing Interieur Sfeerlicht RGB LED - 5 meter glasvezelkabel
Dankzij 4 LED's die worden gevoed door een USB-aansluiting, wordt de hele lengte verlicht. De kleur is veranderbaar met een Android- of iOS-app.
€ 59,96
€ 59,96
Tijdelijk uitverkocht
LED vervangingslampen Simoni Racing SR CNP12
SR CNP12
Simoni Racing T10 12-LED Lampen 'Canbus No-Polarity' - High Brightness Superwhite - Set à 2 stuks
- 250Lm
- 6000K
- SMD LED
- 12V
Let op! Dit product is niet voorzien van een E-Keurmerk en mag derhalve niet als exterieurverlichting toegepast worden op de openbare weg. Het product mag enkel als in...
€ 14,96
€ 14,96
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032003
H1, Halogeen, P14.5s
032003
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 3,21
€ 2,89
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032009
H7, Halogeen, PX26d
032009
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 4,66
€ 4,20
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032101
P21W, BA15s
032101
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 6,74
€ 6,06
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032103
PY21W, BAU15s
032103
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
€ 8,69
€ 7,82
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032109
R5W, BA15s
032109
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 3,38
€ 3,04
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032111
R10W, BA15s
032111
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 2,81
€ 2,81
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032114
W3W, Blisterverpaking
032114
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 5,84
€ 5,26
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032124
C5W, Blisterverpaking
032124
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
€ 8,03
€ 7,24
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032126
R5W, Blisterverpaking
032126
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 8,69
€ 7,82
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032128
R10W, Blisterverpaking
032128
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 8,69
€ 7,82
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032201
P21W, BA15s
032201
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 7,83
€ 7,04
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032203
PY21W, BAU15s
032203
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
€ 17,87
€ 16,08
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032207
21/5, P21/5W, BAY15d
032207
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
€ 9,50
€ 8,55
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032209
W3W, W2.1x9.5d
032209
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 6,85
€ 6,16
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032211
W5W, W2.1x9.5d
032211
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 6,38
€ 5,74
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, zwaailicht Hella 8GH 002 089-351
H1, Halogeen, ECE-getest
8GH 002 089-351
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | LONG LIFE UP TO 3x LONGER LIFETIME |
€ 8,42
€ 2,95
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Vemo V99-84-0001
W5W, W2.1x9.5d
V99-84-0001
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 2,35
€ 2,35
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Vemo V99-84-0002
H7, PX26d
V99-84-0002
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 9,95
€ 9,95
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0003
P21W, BA15s
V99-84-0003
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,15
€ 1,15
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0004
R5W, BA15s
V99-84-0004
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 3,05
€ 3,05
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Vemo V99-84-0007
60/55, H4, P43t
V99-84-0007
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 7,15
€ 7,15
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Vemo V99-84-0008
C5W, SV8.5-8
V99-84-0008
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
€ 1,34
€ 1,34
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Vemo V99-84-0009
PY21W, BAU15s, Oranje
V99-84-0009
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
€ 1,79
€ 1,79
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0010
T4W, BA9s
V99-84-0010
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
€ 1,67
€ 1,33
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken