Rover Maestro onderdelen
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
MVQ (Silicoon-Rubber), Linkse draaibeweging, 827S LD W
| Binnendiameter [mm] | 88,9 |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | 827S LD W |
| Buitendiameter 1 [mm] | 104,8 |
| Dikte [mm] | 9,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, 827S RD
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | 827S RD |
| Hoogte 1 [mm] | 8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 45 |
| Dikte [mm] | 7 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Wisselende draaibeweging, 827N DD
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 7 |
| Hoogte 1 [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | 827N DD |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 39 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M 14x1,5, Zonder behuizing
| Lengte [mm] | 270 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aantal contacten | 2 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12x1,5, zwart
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 48 |
| Steek wielbouten (mm) | 95,3 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 245 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 89 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 203 |
| Wielnaaf doorsnee [mm] | 47 |
| Wielnaafdiameter 2 [mm] | 56 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 1x M10x1.0, LUCAS/TRW
| Diameter [mm] | 15,9 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 1x M10x1.0 |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 32 |
| Artikelnummer paar | 2653 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 2x M10x1.0, LUCAS/TRW
| Diameter [mm] | 20,6 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 2x M10x1.0 |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 32 |
| Artikelnummer paar | 2736 |
- -30%
Met ingebouwde slijtagesensor, LUCAS/TRW
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Hoogte 1 [mm] | 65 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 210 |
| Breedte 1 [mm] | 118,5 |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder zuiger, TRW
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder zuiger |
| Remsysteem | TRW |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 54 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zuiger, LUCAS/TRW
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 54 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LUCAS/TRW
| Breedte [mm] | 38 |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 203 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, Met rechtse schroefdraad
| Gewicht [g] | 95 |
| Flensdiameter [mm] | 42 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sleutelwijdte | 32 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8" x 27 NPTF, zwart, Circuit N.C.
| Nettogewicht [kg] | 0,034 |
| Gewicht [kg] | 0,040 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 27 NPTF |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Druk (bar) van | 0,2 |
| Druk (bar) tot | 0,33 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Technisch informatienummer | Circuit N.C. |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,5
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, blauw, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, LED, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
068 141 034 TX
| Buitendiameter [mm] | 200 |
| Voor OE nummer | 068 141 034 TX |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
067 141 025 L
| Voor OE nummer | 067 141 025 L |
| Buitendiameter [mm] | 200 |
| Let op de serviceinformatie |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.