Rover Estate onderdelen
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14x1,5, Zonder behuizing
| Lengte [mm] | 270 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aantal contacten | 2 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 48 |
| Steek wielbouten (mm) | 95,3 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 245 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 89 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 203 |
| Wielnaaf doorsnee [mm] | 47 |
| Wielnaafdiameter 2 [mm] | 56 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 1x M10x1.0, TRW
| Diameter [mm] | 19 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 1x M10x1.0 |
| Remsysteem | TRW |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 32 |
| Artikelnummer paar | 2651 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ingebouwde slijtagesensor, LUCAS/TRW
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Hoogte 1 [mm] | 65 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 210 |
| Breedte 1 [mm] | 118,5 |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder zuiger, TRW
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder zuiger |
| Remsysteem | TRW |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 54 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zuiger, LUCAS/TRW
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 54 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 560 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 1,1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 5,3 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 256 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
DOT 4, ATE
| Gewicht [g] | 5,78 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ATE |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4, ATE
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ATE |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LUCAS/TRW
| Breedte [mm] | 38 |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 203 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, Met rechtse schroefdraad
| Gewicht [g] | 95 |
| Flensdiameter [mm] | 42 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sleutelwijdte | 32 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8" x 27 NPTF, zwart, Circuit N.C.
| Nettogewicht [kg] | 0,034 |
| Gewicht [kg] | 0,040 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 27 NPTF |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Druk (bar) van | 0,2 |
| Druk (bar) tot | 0,33 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Technisch informatienummer | Circuit N.C. |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,5
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Lengte [mm] | 71,5 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, blauw, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TRW, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Met remzadelschroef
| Breedte [mm] | 118 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 64,2 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 202 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Staalrug met brons gesintert, 65905RA, Loodvrij
| Dikte [mm] | 1,830 |
| Breedte [mm] | 21,59 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Staalrug met brons gesintert |
| Componentennummer | 65905RA |
| Voor asdiameter van [mm] | 44,46 |
| Tot asdiameter [mm] | 44,473 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 48,146 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 48,158 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,02 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,06 |
| Standaardmaat | |
| Chemische eigenschappen | Loodvrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OUT M10x1.0
| Lengte [mm] | 325 |
| Schroefdraadmaat 1 | OUT M10x1.0 |
| Schroefdraadmaat 2 | OUT M10x1.0 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
INN M10x1.0, SL 3320
| Lengte [mm] | 283 |
| Schroefdraadmaat 1 | INN M10x1.0 |
| Schroefdraadmaat 2 | INN M10x1.0 |
| Artikelnummer paar | SL 3320 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.1, VW 501 01 / 505 00
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.1, VW 501 01 / 505 00, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.1, VW 501 01 / 505 00
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.1, VW 501 01 / 505 00, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rond, Silicoon
| Voor OE nummer | 240660002 |
| Lengte [mm] | 150 |
| Doorsnede [mm²] vanaf | 2,5 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 1 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rond, Silicoon
| Voor OE nummer | 240660016 |
| Lengte [mm] | 150 |
| Doorsnede [mm²] vanaf | 2,5 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 1 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
020945415A, M12X1,5
| Voor OE nummer | 020945415A |
| Schroefdraadmaat | M12X1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, multi point Injectie
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 4460210 |
| Druk (bar) | 3 |
| Aantal [l/h] | 130 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.