Rover 800 onderdelen
ACHTERLICHT LINKS Met plaatverlichting en mistachterlicht . 200 x 110
| Artikelnummer paar | 9902924 |
| Pasvorm | Universeel |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met kentekenplaatverlichting |
| Inbouwplaats | Links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS Met plaatverlichting en achteruitrijlicht . 200 x 110
| Artikelnummer paar | 9902923 |
| Pasvorm | Universeel |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met kentekenplaatverlichting |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OPTIEK L.& R. SAE 5"3/4 H4 +STDLICHT 146mm
| Lampglas uitvoering | Gebogen glas |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Pasvorm | Universeel |
| Diameter (inch) | 5 3/4 |
| Lichtfunctie | Met zijlicht |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H4 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Diameter [mm] | 146 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PLAAT GEOLIED PLAAT DC04 1500X800X0.8 . Extra dieptrekkwaliteit
| Oppervlakte | Geolied |
| Kwaliteitsgraad | DC 04 |
| DIN / ISO | EN 10130 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Plaattype | Dieptrekplaat |
| Lengte [mm] | 1500 |
| Breedte [mm] | 800 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Materiaal | Staal |
| Plaat dikte [mm] | 0,8 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
50 x 46, Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met versnellingspook
| Gewicht [kg] | 56,7 |
| Voorspankracht [N] | 3300 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50 x 46 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met versnellingspook |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 430 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5x10, 22 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M22x1,5x10 |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Linkse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 110 |
| Buitendiameter [mm] | 130 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 13 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -17%
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zacht metaal pakking
| Dikte [mm] | 1,59 |
| Aantal inkepingen/gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zacht metaal pakking
| Dikte [mm] | 1,69 |
| Aantal inkepingen/gaten | 1 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pompverstuiversysteem (PVS), M10x1,0, 4 mm PIN
| Brandstoftoevoer | Pompverstuiversysteem (PVS) |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 16 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -55%
M5, DIN+M5, voor voorweerstand, Aansluituitvoering conform DIN
| Aansluitdraad | M5 |
| Aansluittechniek | DIN+M5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Optioneel | |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Voor voorweerstand, Aansluituitvoering conform DIN |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zak
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,072 |
| Lengte [mm] | 23 |
| Breedte [mm] | 73 |
| Hoogte [mm] | 50 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zak, Voor, Midden
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 21 |
| Gewicht [kg] | 0,011 |
| Inbouwplaats | Voor, Midden, Achter |
| Dikte [mm] | 1,4 |
| Breedte [mm] | 111 |
| Hoogte [mm] | 92 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aansluituitvoering M4
| Aantal in/uitgangen | 4 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering M4 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -36%
M14 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -34%