×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Rover 800 onderdelen
Remslang Brembo T 52 027
F10X1
T 52 027
| Lengte [mm] | 545 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10X1 |
| Schroefdraadmaat 2 | 10 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
€ 71,81
€ 32,32
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Airco compressor Denso DCP24001
ROVER, DENSO, JPB010032
DCP24001
| Brutogewicht [g] | 7918 |
| Gewicht [g] | 7108 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Lengte [mm] | 250 |
| Voor fabrikant | ROVER, DENSO |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | JPB010032 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling |
| Olie hoeveelheid (ml) | 155 |
| Compressorolie | ND-8 |
| Compressor ID | 6CA17A |
| Gevuld | |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Monteerwijze | Geschroefd |
€ 723,34
€ 629,31
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1004
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, 36531PK1014
DOX-1004
| Brutogewicht [g] | 107 |
| Gewicht [g] | 77 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 36531PK1014 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 478 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 70,53
€ 70,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825CBN-02B
W5W, W2.1x9.5d
2825CBN-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 19,99
€ 8,59
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825DRP-02B
0,6, LED, W2.1x9.5d
2825DRP-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 11,81
€ 11,81
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825DWNBC-02B
Aanpassing W5W naar LED, Blisterverpaking
2825DWNBC-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | Aanpassing W5W naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED W5W CARSPECIFIC |
€ 62,77
€ 25,74
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825DWP-02B
0,8, LED, W2.1x9.5d
2825DWP-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,8 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 13,12
€ 12,85
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 5007ULT-02B
R5W, BA15s
5007ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 3,48
€ 2,34
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64151ALS
H3, PK22s
64151ALS
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | ALL SEASON SUPER |
€ 10,72
€ 9,64
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64151CBI
H3, PK22s
64151CBI
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 8,41
€ 7,57
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64151NL-HCB
H3, PK22s
64151NL-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 36,99
€ 23,30
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64151SUP
H3, PK22s
64151SUP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | SUPER |
€ 6,49
€ 5,83
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 6418DWP-01B
Wit, 0,6, LED, SV8.5-8
6418DWP-01B
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 36 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 6,35
€ 6,23
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 6418ULT-02B
C5W, SV8.5-8
6418ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 3,99
€ 2,60
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64193CBI
60/55, H4, Doos, P43t
64193CBI
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 19,00
€ 17,10
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64193CBI-01B
60/55, H4, P43t
64193CBI-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 15,92
€ 14,33
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64193CBI-HCB
60/55, H4, P43t
64193CBI-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 21,74
€ 19,13
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64193NB200-HCB
60/55, H4, Box
64193NB200-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
€ 50,21
€ 43,18
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64193NBS-01B
60/55, H4, P43t
64193NBS-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
€ 9,33
€ 8,40
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Sneeuwkettingen Everest CO 25WEPX020
CO 25WEPX020
Sneeuwkettingset Everest Power X Maat 020
Voordelige sneeuwkettingset met 9 mm schakels
Geschikt voor compacte en middenklasse personenwagens
Eenvoudige montage
Producteigenschappen:
- 9 mm schakels
- Kruisketting
- Aanbevolen voor personenwagens met ABS
- Gele kunststof verpakking
- Montagehandle...
€ 59,96
€ 59,96
Tijdelijk uitverkocht
Sneeuwkettingen Everest CO 25WEPX030
CO 25WEPX030
Sneeuwkettingset Everest Power X Maat 030
Voordelige sneeuwkettingset met 9 mm schakels
Geschikt voor compacte en middenklasse personenwagens
Eenvoudige montage
Producteigenschappen:
- 9 mm schakels
- Kruisketting
- Aanbevolen voor personenwagens met ABS
- Gele kunststof verpakking
- Montagehandle...
€ 59,96
€ 59,96
Tijdelijk uitverkocht
Sneeuwkettingen Everest CO 25WEPX040
CO 25WEPX040
Sneeuwkettingset Everest Power X Maat 040
Voordelige sneeuwkettingset met 9 mm schakels
Geschikt voor compacte en middenklasse personenwagens
Eenvoudige montage
Producteigenschappen:
- 9 mm schakels
- Kruisketting
- Aanbevolen voor personenwagens met ABS
- Gele kunststof verpakking
- Montagehandle...
€ 59,96
€ 59,96
Tijdelijk uitverkocht
Sneeuwkettingen Everest CO 25WEPX050
CO 25WEPX050
Sneeuwkettingset Everest Power X Maat 050
Voordelige sneeuwkettingset met 9 mm schakels
Geschikt voor compacte en middenklasse personenwagens
Eenvoudige montage
Producteigenschappen:
- 9 mm schakels
- Kruisketting
- Aanbevolen voor personenwagens met ABS
- Gele kunststof verpakking
- Montagehandle...
€ 59,96
€ 59,96
Tijdelijk uitverkocht
Sneeuwkettingen Everest CO 25WEPX060
CO 25WEPX060
Sneeuwkettingset Everest Power X Maat 060
Voordelige sneeuwkettingset met 9 mm schakels
Geschikt voor compacte en middenklasse personenwagens
Eenvoudige montage
Producteigenschappen:
- 9 mm schakels
- Kruisketting
- Aanbevolen voor personenwagens met ABS
- Gele kunststof verpakking
- Montagehandle...
€ 59,96
€ 59,96
Tijdelijk uitverkocht
Sneeuwkettingen Everest CO 25WEPX070
CO 25WEPX070
Sneeuwkettingset Everest Power X Maat 070
Voordelige sneeuwkettingset met 9 mm schakels
Geschikt voor compacte en middenklasse personenwagens
Eenvoudige montage
Producteigenschappen:
- 9 mm schakels
- Kruisketting
- Aanbevolen voor personenwagens met ABS
- Gele kunststof verpakking
- Montagehandle...
€ 59,96
€ 59,96
Tijdelijk uitverkocht
Sneeuwkettingen Everest CO 25WEPX080
CO 25WEPX080
Sneeuwkettingset Everest Power X Maat 080
Voordelige sneeuwkettingset met 9 mm schakels
Geschikt voor compacte en middenklasse personenwagens
Eenvoudige montage
Producteigenschappen:
- 9 mm schakels
- Kruisketting
- Aanbevolen voor personenwagens met ABS
- Gele kunststof verpakking
- Montagehandle...
€ 59,96
€ 59,96
Tijdelijk uitverkocht
Sneeuwkettingen Everest CO 25WEPX090
CO 25WEPX090
Sneeuwkettingset Everest Power X Maat 090
Voordelige sneeuwkettingset met 9 mm schakels
Geschikt voor compacte en middenklasse personenwagens
Eenvoudige montage
Producteigenschappen:
- 9 mm schakels
- Kruisketting
- Aanbevolen voor personenwagens met ABS
- Gele kunststof verpakking
- Montagehandle...
€ 72,54
€ 72,54
Tijdelijk uitverkocht
Sneeuwkettingen Weissenfels CO 25WM30001
CO 25WM30001
Sneeuwketting Weissenfels Tecna M30 Nr. 1
Laaggeprijsde kwaliteitsketting met 9 mm schakels.
Geschikt voor compacte en middenklasse personenwagens.
Eenvoudige montage door zelfborgend ratelsysteem.
Producteigenschappen:
- 9 mm schakels
- Kruisketting
- Tot 30% minder trillingen
- Aanbevolen voor p...
€ 89,95
€ 89,95
Tijdelijk uitverkocht
Sneeuwkettingen Weissenfels CO 25WM30001A
CO 25WM30001A
Sneeuwketting Weissenfels Tecna M30 Nr. 1A
Laaggeprijsde kwaliteitsketting met 9 mm schakels.
Geschikt voor compacte en middenklasse personenwagens.
Eenvoudige montage door zelfborgend ratelsysteem.
Producteigenschappen:
- 9 mm schakels
- Kruisketting
- Tot 30% minder trillingen
- Aanbevolen voor...
€ 89,95
€ 89,95
Tijdelijk uitverkocht
Sneeuwkettingen Weissenfels CO 25WM30003
CO 25WM30003
Sneeuwketting Weissenfels Tecna M30 Nr. 3
Laaggeprijsde kwaliteitsketting met 9 mm schakels.
Geschikt voor compacte en middenklasse personenwagens.
Eenvoudige montage door zelfborgend ratelsysteem.
Producteigenschappen:
- 9 mm schakels
- Kruisketting
- Tot 30% minder trillingen
- Aanbevolen voor p...
€ 89,95
€ 89,95
Tijdelijk uitverkocht
Sneeuwkettingen Weissenfels CO 25WM30004
CO 25WM30004
Sneeuwketting Weissenfels Tecna M30 Nr. 4
Laaggeprijsde kwaliteitsketting met 9 mm schakels.
Geschikt voor compacte en middenklasse personenwagens.
Eenvoudige montage door zelfborgend ratelsysteem.
Producteigenschappen:
- 9 mm schakels
- Kruisketting
- Tot 30% minder trillingen
- Aanbevolen voor p...
€ 89,95
€ 89,95
Tijdelijk uitverkocht
Sneeuwkettingen Weissenfels CO 25WM30004A
CO 25WM30004A
Sneeuwketting Weissenfels Tecna M30 Nr. 4A
Laaggeprijsde kwaliteitsketting met 9 mm schakels.
Geschikt voor compacte en middenklasse personenwagens.
Eenvoudige montage door zelfborgend ratelsysteem.
Producteigenschappen:
- 9 mm schakels
- Kruisketting
- Tot 30% minder trillingen
- Aanbevolen voor...
€ 108,84
€ 70,75
- -35%
Tijdelijk uitverkocht