Renault 4 onderdelen
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
System FEMSA, zwart, Fenol, Aansluituitvoering conform DIN
| Voor fabrikant | System FEMSA |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Fenol |
| Ontstekingsverdeler / rotor | Aansluituitvoering conform DIN |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Net opbergtasje, Laderkoppeling type 2, Laderstekker type 2
| Nominale stroom [V] | 250 |
| Laadkabellengt [m] | 5 |
| Laadmodus | 3 |
| Fases | 1 |
| Max laadstroom [A] | 16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Net opbergtasje |
| Type stekker | Laderkoppeling type 2, Laderstekker type 2 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP55 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 50 |
| Doorsnede van de geleider [mm²] | 3x2,5+2x0,5 |
| Vermogen (kW) | 3,7 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Net opbergtasje, Laderkoppeling type 2, Laderstekker type 2
| Nominale stroom [V] | 480 |
| Laadkabellengt [m] | 5 |
| Laadmodus | 3 |
| Fases | 3 |
| Max laadstroom [A] | 16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Net opbergtasje |
| Type stekker | Laderkoppeling type 2, Laderstekker type 2 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP55 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 50 |
| Doorsnede van de geleider [mm²] | 5x2,5+2x0,5 |
| Vermogen (kW) | 11 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, LED, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 12 X 1 (1), 10 X 1 (3), Bendix
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 12 X 1 (1), 10 X 1 (3) |
| Remsysteem | Bendix |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,64 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 3/8 24 UNF, Bendix
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 3/8 24 UNF |
| Remsysteem | Bendix |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 31 |
| Zuigerdiameter [mm] | 19 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 3/8 24 UNF, Bendix
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 3/8 24 UNF |
| Remsysteem | Bendix |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 31 |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,64 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 3/8 24 UNF, Bendix
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 3/8 24 UNF |
| Remsysteem | Bendix |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 25 |
| Zuigerdiameter [mm] | 23,81 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 3/8 24 UNF, Bendix
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 3/8 24 UNF |
| Remsysteem | Bendix |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 25 |
| Zuigerdiameter [mm] | 23,81 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, R90, Gecoat
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | R90 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 296 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -36%
21/5, P21/5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -31%
M8, Beugelklem
| Schroefdraadmaat | M8 |
| Diameter [mm] | 36 |
| Pijpverbinder | Beugelklem |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8, Beugelklem
| Schroefdraadmaat | M8 |
| Diameter [mm] | 45 |
| Pijpverbinder | Beugelklem |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02L, Volvo 97318, Volvo 97307, Voith Class C
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 02L, Volvo 97318, Volvo 97307, Voith Class C, MAN 341 Type Z4, MAN 341 Type E4, DTFR 13B160 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
75W-80, PSA B71 2330, PSA B71 2315, GL-4
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2330 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2315 |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, Volvo 97312, Scania STO 2 |
| Specificatie | SAE J2360 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Iveco 18-1805 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.