Renault 4 onderdelen
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -2%
Voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering conform DIN
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Net opbergtasje, Laderkoppeling type 2, Laderstekker type 2
| Nominale stroom [V] | 480 |
| Laadkabellengt [m] | 5 |
| Laadmodus | 3 |
| Fases | 3 |
| Max laadstroom [A] | 32 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Net opbergtasje |
| Type stekker | Laderkoppeling type 2, Laderstekker type 2 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP55 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 50 |
| Doorsnede van de geleider [mm²] | 5x6+2x0,5 |
| Vermogen (kW) | 22 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 45 |
| Gewicht [kg] | 1,400 |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 1 [mm] | 284 |
| Lengte 2 [mm] | 343 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL |
- -32%
MB-229.1, API SN Plus, API SN, API SM
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB-229.1, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,7 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 |
| Specificatie | API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 16,7 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-G2, API SN, API SM
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-G2, API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3, AAE (STO 003) Grp B7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, RN0710, RN0700, PSA B71 2296, Porsche A40, MB-Approval 229.3 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
50 x 46, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met koppeling met treklager, Met druklager
| Gewicht [kg] | 49,55 |
| Centreringdiameter [mm] | 470 |
| Voorspankracht [N] | 3000 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50 x 46 |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met koppeling met treklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
50 x 46, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met koppeling met treklager, Met druklager
| Gewicht [kg] | 53 |
| Max. overdraagbaar draaimoment van koppelingsschijf [Nm] | 4450 |
| Voorspankracht [N] | 45500 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50 x 46 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met koppeling met treklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Voor vliegwielfabrikant | VALEO |
| Nieuw onderdeel |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -39%
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
45/40, P45t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 45/40 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P45t |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,25
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,25 |
| Inhoud [liter] | 0,26 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
| Hoogte 2 [mm] | 25,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 37,0 |
| Openingstemperatuur | 86 |
| Diameter 1 [mm] | 43,5 |
| Diameter 2 [mm] | 40,5 |
- -60%
M22x1.5, open sensorconstructie
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 82, 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -42%
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.