Renault 30 onderdelen
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLVO CONSTRUCTION, VOLVO TRUCK, VOLKSWAGEN
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MERCEDES TRUCK, MAN, SCANIA, SANDEN
| Voor fabrikant | MERCEDES TRUCK, MAN, SCANIA, SANDEN |
| Compressor ID | SD7H15 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 4,401 |
| Dikte [mm] | 1 |
| Lengte [mm] | 87 |
| Breedte [mm] | 50 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 98,081 |
| Lengte [mm] | 428 |
| Breedte [mm] | 98 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 12X1,25
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | M 12X1,25 |
| Binnendiameter [mm] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts
| Flensdiameter [mm] | 108 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Breedte [mm] | 17 |
| Binnendiameter [mm] | 39,98 |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Aantal wielbouten | 6 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Breedte [mm] | 39 |
| Binnendiameter [mm] | 41,97 |
| Buitendiameter [mm] | 84,026 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Flensdiameter [mm] | 133 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 54 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
| Aantal wielbouten | 4 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1, Met handgreep, B14
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 13,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 56 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 243 |
| Koudstartstroom EN (A) | 510 |
| Batterij/accu | Met handgreep |
| Houderuitvoering | B14, B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Bendix, BSG 70-202-001
| Lengte [mm] | 105 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Remsysteem | Bendix |
| Componentennummer | BSG 70-202-001 |
| WVA-nummer | 20906, 20905 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 56 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 480 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Lengte [mm] | 71,5 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts, M14x1,5, M10x1,25
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Lengte [mm] | 98 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M14x1,5 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M10x1,25 |
| Gewicht [kg] | 0,31 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras links en rechts, M14x1,5, M10x1,25
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Lengte [mm] | 90 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M14x1,5 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M10x1,25 |
| Gewicht [kg] | 0,38 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Componentennummer | 70693, 70691, 70687 |
| Standaardmaat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter de as, Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Inbouwplaats | Achter de as, Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem |
| Voor fabrikant | BENDIX |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor remschijfdikte [mm] | 12 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 254 |
| Artikelnummer paar | 4190500 |
| Zuigerdiameter [mm] | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Lucas
| Breedte [mm] | 101 |
| Dikte [mm] | 18,2 |
| Hoogte [mm] | 64,8 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Lucas, Keramiek
| Breedte [mm] | 101 |
| Dikte [mm] | 18,2 |
| Hoogte [mm] | 64,8 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas |
| Koppelingvoeringmateriaal | Keramiek |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, A13N171, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Voor OE nummer | A13N171 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, A13N88, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Voor OE nummer | A13N88 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter 1 [mm] | 42,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,10 |
| Aantal groeven | 1 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 89,00 |
| Lengte 1 [mm] | 151,3 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Aantal diodes | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 116,40 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Aantal diodes | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 116,20 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 48,30 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 33 |
| Laadstroom [A] | 35 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter 1 [mm] | 11,40 |
| Dikte [mm] | 4,90 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Dikte [mm] | 7,40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 18,00 |
| Hoogte [mm] | 18,80 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.