Renault 25 onderdelen
Gietijzer, 10 X 1, Bendix
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 10 X 1 |
| Remsysteem | Bendix |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 36 |
| Zuigerdiameter [mm] | 22 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 229,5 |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 52,5 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 72,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 66 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 228,6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 12 X 1, Bendix
| Materiaal | Gietijzer |
| Zuigerdiameter [mm] | 28,57 |
| Schroefdraadmaat | 12 X 1 |
| Remsysteem | Bendix |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 59 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
12 X 1 (2), 10 X 1 (2), Bendix, Gietijzer
| Schroefdraadmaat | 12 X 1 (2), 10 X 1 (2) |
| Remsysteem | Bendix |
| Materiaal | Gietijzer |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1.5
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 23 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 25 |
| Diameter o-ring [mm] | 56 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Staal, TRW
| Diameter [mm] | 60 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Staal |
| Remsysteem | TRW |
| Hoogte [mm] | 53 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BENDIX-BOSCH
| Diameter [mm] | 29 |
| Voor OE nummer | 7701203327 |
| Remsysteem | BENDIX-BOSCH |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
12/11, BENDIX/LUCAS, WITH GUIDE PINS
| Diameter 1/2 [mm] | 12/11 |
| Complete set | |
| Remsysteem | BENDIX/LUCAS |
| Versie | WITH GUIDE PINS |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde
| Hoogte [mm] | 103 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 75 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde, ELASTIC
| Hoogte [mm] | 81 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 82 |
| Versie | ELASTIC |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde
| Hoogte [mm] | 110 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 78 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde, ELASTIC
| Hoogte [mm] | 116 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 78 |
| Versie | ELASTIC |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Hoogte [mm] | 142 |
| Binnendiameter1 [mm] | 34 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 92 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde
| Hoogte [mm] | 142 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 92 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 229.1, AVTOVAZ, API SL/CF, ACEA A3/B3
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.1, AVTOVAZ |
| Vrijgave van de fabrikant | API SL/CF, ACEA A3/B3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SL, ACEA A3/B4, Jerrycan, 10W-40
| Fabrieksadvies voor olie | API SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Subaru, Nissan
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Subaru, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-H3, API SN, ACEA A3/B4, Jerrycan
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-H3 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SN, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-60 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, RN 0710, Renault RN 0700, Peugeot Citroen (PSA
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, RN 0710, Renault RN 0700, Peugeot Citroen (PSA, MB 229.1, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-D2, 9.55535-G2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01/505 00, MB-Freigabe 229.3, API SN, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, RN 0710, Renault RN 0700, Peugeot Citroen (PSA
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, RN 0710, Renault RN 0700, Peugeot Citroen (PSA, MB 229.1, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-D2, 9.55535-G2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01/505 00, MB-Freigabe 229.3, API SN, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F, VW G 052 162, Volvo 97340/97341, Voith H55.6335.XX (G
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, MB 229.1, API SL, ACEA A3/B3
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SL, ACEA A3/B3 |
- -86%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Subaru
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Subaru, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3, BMW Longlife-98 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SN, ACEA A3/B4 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
10W-60, Fiat 9.55535-H3, API SN, ACEA A3/B4
| Viscositeit klasse SAE | 10W-60 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-H3 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SN, ACEA A3/B4 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-50, VW 502 00/505 00, MB 229.1, API SJ
| Viscositeit klasse SAE | 5W-50 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, MB 229.1, API SJ, ACEA A3/B3 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Suzuki
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Suzuki, Subaru, Nissan, Mitsubishi, Mazda, Kia, Isuzu, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Daihatsu, Chrysler /MS-6395, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Nissan
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SL, 10W-40
| API specificaties | SL |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SL, 10W-40
| API specificaties | SL |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
YAMAHA meets, SUZUKI meets, KAWASAKI meets, HUSABERG meets
| Specificatie | YAMAHA meets, SUZUKI meets, KAWASAKI meets, HUSABERG meets, HONDA meets |
| API specificaties | SN |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
YAMAHA meets, SUZUKI meets, KAWASAKI meets, HUSABERG meets
| Specificatie | YAMAHA meets, SUZUKI meets, KAWASAKI meets, HUSABERG meets, HONDA meets |
| API specificaties | SN |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.