Renault 25 onderdelen
| Gewicht [g] | 90,5 |
| Dikte [mm] | 1 |
| Lengte [mm] | 435 |
| Breedte [mm] | 260 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met klepseals, Met cilinderkopdichting
| Gewicht [g] | 495,80 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met klepseals, Met cilinderkopdichting |
| Aanvullende informatie | FIBERMAX |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, Electrisch, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 25,5 |
| Breedte [cm] | 13,6 |
| Lengte [cm] | 31,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, rechts, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 16,40 |
| Breedte [cm] | 28,80 |
| Lengte [cm] | 35,80 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Breedte [mm] | 195 |
| Hoogte [mm] | 360 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Korte spiegelarm, Met groothoekspiegel, Te verwarmen |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 147 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts
| Flensdiameter [mm] | 108 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Breedte [mm] | 17 |
| Binnendiameter [mm] | 39,98 |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Aantal wielbouten | 6 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Flensdiameter [mm] | 133 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 54 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
| Aantal wielbouten | 4 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Deels synthetische olie, ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 05L, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith H55.6335.xx, Renk Doromat, MB 236.7, MB 236.6, MAN 339 Z1, GM Dexron® II D, Ford SQM-9010B, Ford MERCON®, Ford M2C-185A, Ford M2C-166H, Ford M2C-138 CJ, CVT, Caterpillar TO-2, Allison C4, Allison C3, DTFR 13C140 (MB 236. |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Deels synthetische olie, ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 05L, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith H55.6335.xx, Renk Doromat, MB 236.7, MB 236.6, MAN 339 Z1, GM Dexron® II D, Ford SQM-9010B, Ford MERCON®, Ford M2C-185A, Ford M2C-166H, Ford M2C-138 CJ, CVT, Caterpillar TO-2, Allison C4, Allison C3, DTFR 13C140 (MB 236. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-80, Jerrycan, Deels synthetische olie, PSA B71 2315
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | PSA B71 2315, API GL-4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 16 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 17,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,70 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9 90R-02A1118/3538, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Lucas / TRW, Met remzadelschroef
| Aantal schroeven | 2 |
| Breedte [mm] | 129,9 |
| Dikte [mm] | 18,0 |
| Hoogte [mm] | 55,5 |
| Controleteken | E9 90R-02A1118/3538 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 270 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1.415.094R, Met weerstand
| Artikelnummer paar | 1.415.094R |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18x1,5
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Druk (bar) | 0,5 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,25
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5
| Temperatuurbereik tot [°C] | 82 |
| Temperatuur van [°C] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5
| Temperatuurbereik tot [°C] | 82 |
| Temperatuur van [°C] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.