Opel Astra H Family onderdelen
Links, voor rechtsrijdend verkeer, D2S/H7, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Referentiegetal | 37,5 |
| OEM-nummer controleren | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | D2S/H7, W5W, PY21W |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon, Halogeen |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht, Met groot licht, Met navigatielicht, Met knipperlamp |
| Kenletter | GY |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Landuitvoering | China, Europa |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ballast, Zonder onstekingsapparaat, Zonder gasontladingslamp, Met regelmotor voor LWR |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Artikelnummer paar | 1EL 008 700-321 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, D2S/H7
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Referentiegetal | 37,5 |
| OEM-nummer controleren | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, D2S/H7, PY21W |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest, CCC-getest |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht, Met navigatielicht, Met knipperlamp |
| Kenletter | GY |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Landuitvoering | China, Europa |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ballast, Met regelmotor voor LWR, Zonder gasontladingslamp, Zonder onstekingsapparaat |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Artikelnummer paar | 1EL 008 700-311 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H3, Gloeilamp technologie, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H3 |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 1NA 354 993-011 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, D2S/H7, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Referentiegetal | 37,5 |
| OEM-nummer controleren | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | D2S/H7, PY21W, W5W |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Bi-Xenon |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht, Met bochtcorrectielicht, Met groot licht, Met navigatielicht, Met knipperlamp |
| Kenletter | LX, NK |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder regelaar voor bochtlicht (AFS), Met gloeilamp |
| Landuitvoering | China, Europa |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder onstekingsapparaat, Zonder gasontladingslamp, Zonder ballast, Met regelmotor voor LWR |
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Artikelnummer paar | 1ZS 008 710-321 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Incl. bougiestekker, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 6 |
| Ontstekingspoel | Incl. bougiestekker |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -20%
Xenon, Regelaar/Software moet NIET zoeken/worden geupdate, Zonder adapter
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar/Software moet NIET zoeken/worden geupdate, Zonder adapter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Electrisch, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 5 |
- -35%
Zonder kabel, Platte stekker, rechthoekig, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
- -39%
NTC, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Weerstand [Ohm] | 2080 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 4 |
| Druk (Pa) van | 11000 |
| Druk (Pa) tot | 307000 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
NTC
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Meetbereik tot [V] | 4,5 |
| Meetbereik van [V] | 0,4 |
| Meetbereik van [kPa] | 0 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Meetbereik tot [kPa] | 120 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Meetbereik tot [V] | 4,750 |
| Meetbereik van [V] | 0,250 |
| Aantal contacten | 4 |
| Druk van [kPA] | 30,8 |
| Druk tot [kPA] | 369,2 |
- -17%
Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate, Volrubber
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Klepsteelmateriaal | Volrubber |
| Niet voorgeprogrammeerd |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 4 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Niet voorgeprogrammeerd |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Platte stekker, Sluiter, zwart, 1,2
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Type stekker | Platte stekker |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -1%
Platte stekker, Ovaal, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Weerstand [Ohm] | 5000 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +250 |
- -44%
Schroefaansluiting, M12x1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
- -27%
Grijs, Geluidsensor, Zonder kabel, blauw
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Grijs |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -46%
Antraciet, Impulssensor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Antraciet |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Impulssensor |
| Aantal contacten | 3 |
- -23%
Geluidsensor, Met afdichtring
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Geluidsensor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kabellengte [mm] | 120 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
Sluiter, Geschroefd, M 12 x 1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 1 |
- -40%
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 21 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 78 |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
- -32%
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 18 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
- -28%
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 19 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
- -30%
9mm, verbeterde prestaties, Ronde stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Sleutelwijdte | 9mm |
| Gloeibougie uitvoering | Verbeterde prestaties |
| Type stekker | Ronde stekker |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
V-riemschijf
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
- -39%
Pijp aansluiting
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 60 |
| Monteerwijze | Pijp aansluiting |
| Aantal contacten | 5 |
- -38%
Pijp aansluiting
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 70 |
| Monteerwijze | Pijp aansluiting |
| Aantal contacten | 4 |
- -25%
Pijp aansluiting
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 70 |
| Monteerwijze | Pijp aansluiting |
| Aantal contacten | 5 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.