Mini Mini Countryman onderdelen
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor roetfilter, zonder aansluitkabel, voor voertuigen met standaard roetpartikelfilter
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Aantal contacten | 3 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder aansluitkabel |
| Uitlaatsysteem | Voor voertuigen met standaard roetpartikelfilter |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met portiersluithulp, zonder dubbele vergrendeling, Met centraalvergrendeling
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met portiersluithulp |
| Vergrendelingsysteem | Zonder dubbele vergrendeling, Met centraalvergrendeling |
| Artikelnummer paar | 2314126 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen met portiersluithulp, zonder dubbele vergrendeling, Met centraalvergrendeling
| Uitvoering | Voor voertuigen met portiersluithulp |
| Vergrendelingsysteem | Zonder dubbele vergrendeling, Met centraalvergrendeling |
| Artikelnummer paar | 2314128 |
| Inbouwplaats | Links achter |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Afvoerzijde, Hydraulisch
| Artikelnummer paar | 2410080 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aantal tanden | 36 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aanvoerzijde, Hydraulisch
| Artikelnummer paar | 2410079 |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aantal tanden | 36 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Motorkoeler, Van expansievat naar motorkoeling
| Inbouwplaats | Links, Motorkoeler |
| Koelleiding | Van expansievat naar motorkoeling |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kunststof
| Materiaal | Kunststof |
| Diameter [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Bruin, Aan beide zijden, Met pakking
| Kleurmarkering | Bruin |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 3348101 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 3348114 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 3348113 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Tripode-askoppeling, met vet
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 82 |
| Type askoppeling | Tripode-askoppeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Tripode-askoppeling, met vet
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 87 |
| Type askoppeling | Tripode-askoppeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Tripode-askoppeling, met vet
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 87 |
| Type askoppeling | Tripode-askoppeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
- -15%
Set, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), TPE (thermoplastische elastomeer), Tripode-askoppeling
| Nieuw onderdeel | |
| Hoeveelheid | Set |
| Hoogte 2 [mm] | 95 |
| Hoogte 1 [mm] | 121 |
| Materiaal vouwbalg | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), TPE (thermoplastische elastomeer) |
| Type askoppeling | Tripode-askoppeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Binnendiameter enkele vouwbalg transmissiezijde [mm] | 27 |
| Binnendiameter dubbele vouwbalg wielzijde [mm] | 91 |
| Binnendiameter enkele vouwbalg wielzijde [mm] | 29 |
| Binnendiameter dubbel vouwbalg transmissiezijde [mm] | 77 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Set, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), TPE (thermoplastische elastomeer), Tripode-askoppeling
| Nieuw onderdeel | |
| Hoeveelheid | Set |
| Hoogte 2 [mm] | 95 |
| Hoogte 1 [mm] | 121 |
| Materiaal vouwbalg | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), TPE (thermoplastische elastomeer) |
| Type askoppeling | Tripode-askoppeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Binnendiameter enkele vouwbalg transmissiezijde [mm] | 27 |
| Binnendiameter dubbele vouwbalg wielzijde [mm] | 91 |
| Binnendiameter enkele vouwbalg wielzijde [mm] | 29 |
| Binnendiameter dubbel vouwbalg transmissiezijde [mm] | 77 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Set, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), TPE (thermoplastische elastomeer), Tripode-askoppeling
| Nieuw onderdeel | |
| Hoeveelheid | Set |
| Hoogte 2 [mm] | 95 |
| Hoogte 1 [mm] | 114 |
| Materiaal vouwbalg | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), TPE (thermoplastische elastomeer) |
| Type askoppeling | Tripode-askoppeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Binnendiameter enkele vouwbalg transmissiezijde [mm] | 27 |
| Binnendiameter dubbele vouwbalg wielzijde [mm] | 81 |
| Binnendiameter enkele vouwbalg wielzijde [mm] | 24 |
| Binnendiameter dubbel vouwbalg transmissiezijde [mm] | 77 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Set, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), TPE (thermoplastische elastomeer), Tripode-askoppeling
| Nieuw onderdeel | |
| Hoeveelheid | Set |
| Hoogte 2 [mm] | 93 |
| Hoogte 1 [mm] | 105 |
| Materiaal vouwbalg | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), TPE (thermoplastische elastomeer) |
| Type askoppeling | Tripode-askoppeling |
| Binnendiameter enkele vouwbalg transmissiezijde [mm] | 25 |
| Binnendiameter dubbele vouwbalg wielzijde [mm] | 80 |
| Binnendiameter enkele vouwbalg wielzijde [mm] | 28 |
| Binnendiameter dubbel vouwbalg transmissiezijde [mm] | 69 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,25
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,25 |
| Inhoud [liter] | 0,26 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,5
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,5 |
| Inhoud [liter] | 0,55 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.