Mg Mg Zt onderdelen
Opschroeffilter, 13/16-16 UN, LS 7, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | 13/16-16 UN |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 7 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -42%
- -14%
Vooras links, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer
| Diameter remzadelcilinder [mm] | 57 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer paar | 178947 |
| Nieuw onderdeel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, Jerrycan, Synthetische olie, VW 505 00
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN0700/0710, PSA B71 2296, Porsche A40, Opel/GM-LL-B-025, MB-Freigabe 229.3, MB 226.5, Fiat 9.55535-H2, Chrysler MS-10896, Chrysler MS-10850, BMW Longlife-01, API SN, API CF, ACEA A3/B4 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 52,5 |
| Dikte [mm] | 1,50 |
| Breedte [mm] | 52,50 |
| Binnendiameter1 [mm] | 37,00 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ATE, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 156,4 |
| Dikte [mm] | 20 |
| Hoogte [mm] | 63,5 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | ATE |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -29%
E1 90R-02A0258/0352, Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 123,0 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Hoogte [mm] | 44,9 |
| Controleteken | E1 90R-02A0258/0352 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 24.8190-2802.2, 24.8190-0229.2, 24.8190-0221.2, 24.8190-0213.2, 24.8190-0211.2, 24.8190-0206.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen | |
| Toegestaan tot voertuigvermogen [kW] | 225 |
| Aanvullende informatie | ATE Ceramic |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, AS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 48 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Lees de montagehandleiding |
- -17%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Gewicht [kg] | 0,21 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 145 |
| Breedte [mm] | 26 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), Doos, P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® CLASSIC |
- -32%
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Aanvoerzijde, Afvoerzijde
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde, Afvoerzijde |
| Diameter [mm] | 33 |
| Hoogte [mm] | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Semi, G-149, 55-4572
| Verwerking | Semi |
| Breedte [mm] | 22,20 |
| Componentennummer | G-149, 55-4572 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
| Aantal tanden 1 | 145 |
| Breedte 1 [mm] | 26 |
| Let op de serviceinformatie |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, API SN, API SM, API SL
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-G2, API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3, AAE (STO 003) Grp B7 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, RN0710, RN0700, PSA B71 2296, Porsche A40, MB-Approval 229.3 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.