Mg Mg Zt onderdelen
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, ZF TE-ML 02F, Ford ESD-M2C-186A |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 97341 (AT101), Volvo 97340, Voith 55.6335 (G607), MB 236.93, MB 236.7, MB 236.6, MB 236.5, MB 236.3, MB 236.10, MAN 339 Typ Z2, MAN 339 Typ Z1, MAN 339 Typ V1 |
| Specificatie | TES-389, GM Dexron TASA, GM Dexron IIIH, GM Dexron IIIG, GM Dexron IIIF, GM Dexron IIE, GM Dexron IID, Ford Mercon, Ford M2C138-CJ, Ford 166-H, DTFR 38B100, DTFR 13C170, DTFR 13C140, DTFR 13C100, Cat TO-2, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, Voith 55.6335 (G607)
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, Voith 55.6335 (G607), MB 236.7, MB 236.6, MAN 339 Typ Z1, MAN 339 Typ V1 |
| Specificatie | GM Dexron IID, Ford Mercon, Ford M2C138, Ford 166-H, DTFR 13C140, Cat TO-2, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 Class 6, Ford WSS-M6C65-A2, FMVSS 116 DOT 4, BMW QV 34001 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 Class 6, Ford WSS-M6C65-A2, FMVSS 116 DOT 4, BMW QV 34001 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, Bag-in-box
| Specificatie | SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, Vat
| Specificatie | SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, Jerrycan
| Specificatie | SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volvo VCS-2, Voith, MB 326.3, MAN 324 Typ SNF
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo VCS-2, Voith, MB 326.3, MAN 324 Typ SNF |
| Vrijgave van de fabrikant | Komatsu 07.892, JLR STJLR.03.5212, GM GMW 3420, Ford WSS-M97B44-D, DTFR 29D110 |
| Specificatie | DFS 93 K217, Deutz DQC CB-14, DAF 74002, CNH MAT 3724, CNH MAT 3624, ASTM D6210-17, ASTM D3306-20 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Silicaten vrij |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volvo VCS-2, Voith, MB 326.3, MAN 324 Typ SNF
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo VCS-2, Voith, MB 326.3, MAN 324 Typ SNF |
| Vrijgave van de fabrikant | Komatsu 07.892, JLR STJLR.03.5212, GM GMW 3420, Ford WSS-M97B44-D, DTFR 29D110 |
| Specificatie | DFS 93 K217, Deutz DQC CB-14, DAF 74002, CNH MAT 3724, CNH MAT 3624, ASTM D6210-17, ASTM D3306-20 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Silicaten vrij |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3, MB 226.5, BMW Longlife-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580:2010, ASTM D6210
| Specificatie | JASO JIS K2234, GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL-774F (G12+), MB 325.3, DTFR 29C110, MAN 324 Typ SNF, Deutz DQC CB-14, Ford WSS-M97B44-D, DAF Approved |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
API Other GL-5, ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 05C
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 05C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW TL766-Z, Fles, Nitraat vrij, DOT 4
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL766-Z |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 7,2 |
| Dikte [mm] | 1,85 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2300
| Bruto gewicht [kg] | 4,62 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2300, MB 229.3 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -59%
LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 45 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 4000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LEDriving HL ALLSEASON H7 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY26d-1, PX26d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL EASY |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 220 |
- -27%
H7, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -48%
H7, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -30%
VW 505.01, Ford WSS-M2C917-A, API SP, API CF
| Specificatie | VW 505.01, Ford WSS-M2C917-A, API SP, API CF, VW 502.00, ACEA C3, VW 505.00, PSA B71 2296, Renault RN0700 / 071, GM dexos 2, MB 229.31, BMW Longlife-04 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MAN 341 Typ E3, IVECO, ZF TE-ML 01L, DAF
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 01L, 000 km or 3 years), Volvo 97305, DAF
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
DTFR 13B150 (MB 235., MAN 341 Typ E3, Volvo 97305, IVECO
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02L, MAN 341 Typ E3, Volvo 97307, ZF TE-ML 08
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M2C200-D2, API GL-4, VW G 052 178, MIL-L-2105
| Specificatie | Ford WSS-M2C200-D2, API GL-4, VW G 052 178, MIL-L-2105, VW G 052 512, VW G 052 726, MB 235.73, VW G 052 171, VW G 055 512 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW G 052 171, API GL-4, VW G 052 726, VW G 055 512
| Specificatie | VW G 052 171, API GL-4, VW G 052 726, VW G 055 512, Ford WSS-M2C200-D2, VW G 052 512, VW G 052 178, MB 235.73, MIL-L-2105 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4
| Specificatie | SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, FMVSS 116 DOT 3 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
M12X1,5, Ovaal
| Voor OE nummer | 71739582 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D-vorm
| Voor OE nummer | 12617508003 |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 90 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.