Mg Mg Zt onderdelen
Vooras rechts, Zwevend remzadel, Gietijzer, ATE
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 82-0193 |
| Binnen breedte [mm] | 77 |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder kabel, Geknikt
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aantal gaten voor montage | 6 |
| Aanvullende informatie | LuK DMF |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
| Aanvullende informatie | LuK DMF |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met koppelingsdruklager, Incl schroefset, Met vliegwiel
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met vliegwiel |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet DMF |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geluidsensor, Zonder kabel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 20 |
| Inhoud [liter] | 20,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met ingebouwde magnetische sensorring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde magnetische sensorring |
| Breedte [mm] | 37 |
| Binnendiameter [mm] | 44 |
| Buitendiameter [mm] | 82,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kan, FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 class 4, SAE J1704
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Specificatie | FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 class 4, SAE J1704 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vat, SAE J1704, FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 class 4
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Specificatie | SAE J1704, FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 class 4 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -43%
5W-40, Jerrycan, Volledig synthetisch, Chrysler MS-12991 (M
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Chrysler MS-12991 (M, VW 505 00, VW 502 00, Renault RN0700/0710, PSA B71 2296, Porsche A40, Opel/GM-LL-B-025, MB-Freigabe 229.5, MB 229.3, MB 226.5, Fiat 9.55535-Z2, Chrysler MS-10850, Chrysler MS-10725, BMW Longlife-01, API SP, API SN Plus, ACEA A3/B4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 052 990 A2, Land Rover STC53016, Land Rover STC50531, Land Rover LRN402
| Specificatie | VW G 052 990 A2, Land Rover STC53016, Land Rover STC50531, Land Rover LRN402, Jaguar C2S 12120, Ford???WSS-M2C922-A1, ATF Type???3100 PL08, ATF Type K17, ATF N402 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 052 990 A2, Land Rover STC53016, Land Rover STC50531, Land Rover LRN402
| Specificatie | VW G 052 990 A2, Land Rover STC53016, Land Rover STC50531, Land Rover LRN402, Jaguar C2S 12120, Ford???WSS-M2C922-A1, ATF Type???3100 PL08, ATF Type K17, ATF N402 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Volledig synthetisch, MERCON V (M5060502), MERCON® V
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | MERCON V (M5060502), MERCON® V, Ford XT-5-DMC, Ford XT-5-5QM, Ford 5014519, Ford 1565889, Ford XT-5-QMC, Ford WSS-M2C919-E, Ford WSS-M2C202-B, Ford ATF E-M5, Ford 8000045 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-80, Jerrycan, Volledig synthetisch, Hyundai 02200-00130
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Hyundai 02200-00130, Honda 08261-99964MTF, BMW 23007533513 MTF2, BMW 83220309031 MTF1, VW/Audi G 055 538 A2, VW/Audi G 052 911 A2, VOLVO 1161745, VOLVO 1161681, Toyota MTF XT4447 M+, Toyota MTF ETL8997B, Toyota MTF 97309, Toyota 08885-00705, Subaru K0321-F0090, PSA B71 2330, Peugeot 9730A2, Nissan KE91699932R, Nissan 999MP-MTF20P, Mitsubishi MZ312644, Mitsubishi 3005401, Land Rover TYK500030, Land Rover STC 9158, Land Rover STC 9157, Honda 08798-9031 MTF, GM 88861801, GM 88861800, GM 1940711, Ford WSS-M2C200-D2, Ford WSS-M2C200-C3, Ford 1547953, Ford 1382914, Fiat F178.B06, Fiat 9.55550-MZ2, Fiat 14621616, Audi G055532, Audi G052532, API MT-1, API GL-4, AC Delco 10-403, MTF-94 Fluid (LR/MG), MB 235.10 (A 001 989 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
O Norm V 5123, CUNA NC 956-16 Italy, VW TL 774-C (G11), UNE 25-361 (Spanien)
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW/Audi TL 774-D G12, STJLR.651.5003, VW TL 774-F (G12+), Ford WSS-M97B44-D (a
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
- -53%
Filter insert
| Breedte [mm] | 145 |
| Hoogte [mm] | 377 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 145 |
| Aantal | 1 |
- -48%
Opschroeffilter, M 16 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80,5 |
| Hoogte [mm] | 184 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Schroefdraad uitgang | M 16 x 1,5 |
- -54%
Met afdichtring, Met montagehandleiding, PAG 46, 7SBU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met montagehandleiding |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W3W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.