Mg Mg Zt onderdelen
W5W, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kogellamp, LED, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras links, Zwevend remzadel, Gietijzer, ATE
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 82-0194 |
| Binnen breedte [mm] | 77 |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Zwevend remzadel, Gietijzer, ATE
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 82-0193 |
| Binnen breedte [mm] | 77 |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pluspool rechts, EFB batterij, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 560 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, 7SB / 7SBU, 10PA
| Voor fabrikant | DENSO |
| Buitendiameter [mm] | 96,4 |
| Dikte [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 61,6 |
| Compressor ID | 7SB / 7SBU, 10PA |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
E9-103R, FK91108, Keramiek, 2 jaar garantie
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | FK91108 |
| Materiaal | Keramiek |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 3 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts, Koppelstang, M10x1,5
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 311 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M10x1,5 |
| Gewicht [kg] | 0,53 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, Aanvoerzijde, Afvoerzijde
| Lengte [mm] | 34,5 |
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde, Afvoerzijde |
| Dikte [mm] | 34,5 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0094 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter de as, Vooras links, Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel
| Nettogewicht [kg] | 3,96 |
| Inbouwplaats | Achter de as, Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | ATE |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 25 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 325 |
| Artikelnummer paar | 3269600 |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter de as, Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel
| Nettogewicht [kg] | 3,96 |
| Inbouwplaats | Achter de as, Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | ATE |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 25 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 325 |
| Artikelnummer paar | 3169600 |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves, Keramiek
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Koppelingvoeringmateriaal | Keramiek |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte 1 [mm] | 63,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 63,9 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 155 |
| Breedte 2 [mm] | 157 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves, Keramiek
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte 1 [mm] | 63,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 63,9 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 155 |
| Breedte 2 [mm] | 157 |
| Koppelingvoeringmateriaal | Keramiek |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Koppelstang, M10x1,5, Metaal
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 309 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
| Materiaal | Metaal |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof, Zonder sensor, Remvloeistof
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
| Vulmedium | Remvloeistof |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof, Zonder sensor, Remvloeistof
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
| Vulmedium | Remvloeistof |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Tweedelig, 22x25, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Tweedelig |
| Aantal tanden | 14 |
| Spiebaan | 22x25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat, Zonder koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 228 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 228 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Driedelig, 22x25, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 14 |
| Spiebaan | 22x25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 228 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 228 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Tweedelig, 22x25, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Tweedelig |
| Aantal tanden | 14 |
| Spiebaan | 22x25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat, Zonder koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 228 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 228 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE, A13VI234, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Voor OE nummer | A13VI234 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE, A14VI28, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | A14VI28 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 15,00 |
| Breedte [mm] | 7,00 |
| Dikte [mm] | 4,90 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 17,70 |
| Binnendiameter [mm] | 35,00 |
| Buitendiameter [mm] | 37,30 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 52,5 |
| Dikte [mm] | 1,50 |
| Breedte [mm] | 52,50 |
| Binnendiameter1 [mm] | 37,00 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter 1 [mm] | 53,40 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,00 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 36,00 |
| Aantal groeven | 5 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 105,30 |
| Lengte 1 [mm] | 148,3 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.