Mg Mg Zt onderdelen
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Boutdiameter [mm] | 18 |
| Boutlengte [mm] | 53 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Lengte [mm] | 129,5 |
| Flensdiameter [mm] | 87,5 |
| Buitendiameter [mm] | 84,1 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 378 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 108 |
| Buitendiameter [mm] | 155 |
| Binnendiameter1 [mm] | 108 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 31,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31,5 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, M 22X1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89,5 |
| Schroefdraadmaat | M 22X1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 93,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 71,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, M14x1.5
| Sleutelwijdte | 19 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lengte [mm] | 220 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, M14x1.5
| Sleutelwijdte | 19 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lengte [mm] | 220 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras, Links, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras, Links |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat 1 | M14 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras, rechts, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras, rechts |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat 1 | M14 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Koppelstang, M10
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 309 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras links, Koppelstang, M10
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 105 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras rechts, Koppelstang, M10
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 105 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 700 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 LV |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
R 134a, DENSO
| Brutogewicht [g] | 298 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Olie hoeveelheid (ml) | 250 |
| Gewicht [g] | 248 |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Lengte [mm] | 58 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W3W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
R10W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -46%
H1, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -39%
H1, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -36%
H1, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
LED, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lengte [mm] | 36 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED C5W |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Wit, 0,6, LED
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 36 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
- -5%
H7, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Brons, voor utlaatkleppen, voor inlaatkleppen
| Lengte [mm] | 39 |
| Materiaal | Brons |
| Binnendiameter [mm] | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 11,54 |
| Ventieltype | Voor utlaatkleppen, voor inlaatkleppen |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, Aanvoerzijde, Afvoerzijde
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde, Afvoerzijde |
| Diameter [mm] | 33 |
| Hoogte [mm] | 24 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, Aanvoerzijde, Afvoerzijde
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde, Afvoerzijde |
| Diameter [mm] | 33 |
| Hoogte [mm] | 24 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, Aanvoerzijde, Afvoerzijde
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde, Afvoerzijde |
| Diameter [mm] | 12 |
| Hoogte [mm] | 34,700 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
S, Klepsteel met nitraat verzien, Chroom Siliciumstaal
| Aansluittechniek | S |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Klepsteel met nitraat verzien |
| Lengte [mm] | 89,6 |
| Materiaal | Chroom Siliciumstaal |
| Klepschijfdiameter [mm] | 27,7 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
I, Verchroomde klepsteel, Bi-metaal, Chroom-Mangaan-Nikkelstaal
| Aansluittechniek | I |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Verchroomde klepsteel |
| Lengte [mm] | 100 |
| Materiaal | Bi-metaal |
| Klepschijfdiameter [mm] | 26 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
| Klepsteelmateriaal | Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Chroom Siliciumstaal |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.