Mg Mg Zt onderdelen
R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R10W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Box, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Blisterverpaking, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Box, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
- -38%
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Driehoeksdraagarm, Vooras links, Aluminium
| Conusafmeting 1 [mm] | 18 |
| Conusafmeting 2 [mm] | 23 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draag-/geleidingsscharnier |
| Artikelnummer paar | 33 10 8591 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Aluminium
| Conusafmeting 1 [mm] | 18 |
| Conusafmeting 2 [mm] | 23 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draag-/geleidingsscharnier |
| Artikelnummer paar | 33 10 8501 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met toebehoren, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal tanden | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren, Met pakking |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Lengte [mm] | 17 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraad lengte [mm] | 16 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aantal gaten voor montage | 6 |
| Aanvullende informatie | LuK DMF |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
| Aanvullende informatie | LuK DMF |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met koppelingsdruklager, Incl schroefset, Met vliegwiel
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met vliegwiel |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet DMF |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 312 |
| Breedte [mm] | 161 |
| Enkel in combinatie met | 81019200 |
| Diameter [mm] | 81 |
| Aanvullende informatie | MULTILAYER STEEL |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 0,138 |
| Lengte [mm] | 418 |
| Breedte [mm] | 197 |
| Dikte [mm] | 0,3 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Automatisch
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 145 |
| Breedte [mm] | 26 |
| Spanrolbediening | Automatisch |
| Aantal rollen | 1 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Aantal riemen | 3 |
| Aantal tanden 1 | 176 |
| Aantal tanden 2 | 58 |
| Breedte 1 [mm] | 28 |
| Breedte 2 [mm] | 22 |
| Aantal rollen | 2 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -47%
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.