Mg Mg Zt onderdelen
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 256 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
DOT 4, ATE
| Gewicht [g] | 5,78 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ATE |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4, ATE
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ATE |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, Met rechtse schroefdraad
| Flensdiameter [mm] | 36,5 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sleutelwijdte | 32 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte 1 [mm] | 1570 |
| Lengte 3 [mm] | 1426 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M9 x 1.25, WAM2293, Buiten Torx
| Schroefdraadmaat | M9 x 1.25 |
| Lengte [mm] | 412 |
| Voor OE nummer | WAM2293 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Aantal | 10 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BM1064, BM1040
| Voor schachtdiameter tot [mm] | 44,96 |
| Dikte [mm] | 1,497 |
| Breedte [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Voor asdiameter van [mm] | 44,94 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 47,99 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 48,01 |
| Standaardmaat | |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | BM1064, BM1040 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Voor schachtdiameter tot [mm] | 59,97 |
| Dikte [mm] | 2,498 |
| Breedte [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Voor asdiameter van [mm] | 59,95 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 64,99 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 65,01 |
| Standaardmaat |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GWP2602, Aluminium
| Voor OE nummer | GWP2602 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Aluminium |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E2090R02A00134/00011, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 123,1 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Controleteken | E2090R02A00134/00011 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 21933, 21934 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E2090R02A00124/00007, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 155,1, 156,5 |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte [mm] | 63,9 |
| Controleteken | E2090R02A00124/00007 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 23183, 21676 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 67 |
| Lengte [mm] | 82 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 77 |
| Lengte [mm] | 117 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met zuiger, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 57 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
| Remsysteem | ATE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Breedte [mm] | 23 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal
| Breedte [mm] | 26 |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Breedte [mm] | 15 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Automatisch
| Breedte [mm] | 26 |
| Diameter [mm] | 70,3 |
| Spanrolbediening | Automatisch |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Breedte [mm] | 26 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal
| Breedte [mm] | 23 |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Breedte [mm] | 25 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Breedte [mm] | 25 |
| Materiaal | Kunststof |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Breedte [mm] | 26 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 105 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 32 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm, Staafgloeibougie
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 107 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 15 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 33 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TEMIC, Enkele ventilator, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 100 |
| Voor fabrikant | TEMIC |
| Diameter [mm] | 280 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ventilatorraamwerk |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal ventilatorbladen | 9 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Koppelstang, M10x1,5, Staal
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 309 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
| Materiaal | Staal |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Vooras onderaan, Rubber/Metaal, Met houder
| Inbouwplaats | Rechts, Vooras onderaan |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Breedte [mm] | 97 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Artikelnummer paar | 72-2517 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.