Mg Mg Zr onderdelen
Doos, Track day use
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 1,85 |
| Hoogte 1 [mm] | 69,2 |
| Breedte 1 [mm] | 129,3 |
| Dikte 1 [mm] | 17,3 |
| Versie | Track day use |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, Track day use
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 0,85 |
| Hoogte 1 [mm] | 47,5 |
| Breedte 1 [mm] | 88,8 |
| Dikte 1 [mm] | 14,4 |
| Versie | Track day use |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Doos, Racing use only
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 0,9 |
| Hoogte 1 [mm] | 47,5 |
| Breedte 1 [mm] | 88,8 |
| Dikte 1 [mm] | 14,4 |
| Versie | Racing use only |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, High performance roa
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 1,85 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte 1 [mm] | 69,2 |
| Breedte 1 [mm] | 129,3 |
| Dikte 1 [mm] | 17,3 |
| Versie | High performance roa |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, High performance roa
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 0,9 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte 1 [mm] | 47,5 |
| Breedte 1 [mm] | 88,8 |
| Dikte 1 [mm] | 14,4 |
| Versie | High performance roa |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, Mechanisch, SD7V16, SD7V12
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Lengte [mm] | 48 |
| Compressor ID | SD7V16, SD7V12, SD7H15, SD7C16, SD6V16, SD6V12, SD6V10 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VOLVO TRUCK, DAF, SANDEN, SD7H15
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 32,2 |
| Voor fabrikant | VOLVO TRUCK, DAF, SANDEN |
| Buitendiameter [mm] | 110,5 |
| Compressor ID | SD7H15 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
180/176, VOLVO TRUCK, SANDEN, VOLVO
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 20, 55, 35 |
| Diameter 1/2 [mm] | 180/176 |
| Voor fabrikant | VOLVO TRUCK, SANDEN |
| Stekkeruitvoering-ID | VOLVO |
| Type | V8 |
| Compressor ID | SD7H15 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Sprongsonde, Zonder stekker
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
- -24%
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder kabel, Ovaal
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder kabel, Geknikt
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Metaal, Pneumatisch, Met pakkingen
| Materiaal | Metaal |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Sprongsonde, Verwarmd, Zonder stekker
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
- -26%
Met ingebouwde luchttemperatuursensor
| Meetbereik tot [kPa] | 117,0 |
| Meetbereik van [kPa] | 10,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
10W-40, CF, SL, A3/B4
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| API specificaties | CF, SL |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00, VW 501 01 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN 0710, RENAULT RN 0700, MB 229.3, MB 226.5, FIAT 9.55535-G2, FIAT 9.55535-D2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5W-40, A3/B4, A3/B3, VW 505 00
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN 0710, RENAULT RN 0700, Porsche A40, MB 229.3 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 50, VW G 009 317, Deels synthetische olie, Volvo 97308, 97309
| Specificatie | VW G G 50, VW G 009 317 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 97308, 97309, FIAT 9.55550-MZ1, BMW MTF LT-2 |
| API specificaties | GL-4+, GL-3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, VW 505 00, VW 502 00, Deels synthetische olie
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN 0710, RENAULT RN 0700, PSA B71 2300, MB 229.3 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15W-40, Mineraal olie, MB 229.1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
5W-40, VW 505 00, VW 502 00, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN 0710, RENAULT RN 0700, MB 229.3 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -32%
H7, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -43%
H7, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -45%
P21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -34%
PY21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -28%
PY21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM CHROME |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
PY21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
CF, SL, Fles, 10W-40
| Bruto gewicht [kg] | 0,986 |
| API specificaties | CF, SL |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
CF, SL, Jerrycan, 10W-40
| Bruto gewicht [kg] | 3,732 |
| API specificaties | CF, SL |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
CF, SL, Jerrycan, 10W-40
| Bruto gewicht [kg] | 4,63 |
| API specificaties | CF, SL |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.