Mg Mg Zr onderdelen
Glassokkellamp, LED, W3W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Glassokkellamp, LED, W3W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 270 |
| Breedte [mm] | 108 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 272 |
| Breedte [mm] | 118 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met wateraftapplug, Pijpfilter, Papier
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Met wateraftapplug, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 167 |
| Materiaal | Papier |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, met synthetisch vet, Met druklager
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 18 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Let op de serviceinformatie |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Lengte [mm] | 132 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 59 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, massief, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Dikte [mm] | 49 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Centreringdiameter [mm] | 61 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 260 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
13/16" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 13/16" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,3 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72,3 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
13/16" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 13/16" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 70 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen, Metaal, Rubber, Gegoten aluminium
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Pijpfilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Staal, TRW
| Diameter [mm] | 54 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Staal |
| Remsysteem | TRW |
| Hoogte [mm] | 50 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Staal, LUCAS
| Diameter [mm] | 34 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Staal |
| Remsysteem | LUCAS |
| Hoogte [mm] | 47 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Lucas, WITH MECHANISM
| Diameter [mm] | 34 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | Lucas |
| Versie | WITH MECHANISM |
| Hoogte [mm] | 47 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Staal, LUCAS/NIH
| Diameter [mm] | 30 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Staal |
| Remsysteem | LUCAS/NIH |
| Hoogte [mm] | 44 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE-FAG
| Diameter [mm] | 24 |
| Remsysteem | ATE-FAG |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE-FAG
| Diameter [mm] | 19 |
| Voor OE nummer | 431798045 |
| Remsysteem | ATE-FAG |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BOGE
| Diameter [mm] | 19 |
| Remsysteem | BOGE |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, FAG
| Diameter [mm] | 21 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | FAG |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ATE
| Diameter [mm] | 22 |
| Voor OE nummer | 443721261 |
| Remsysteem | ATE |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, BENDIX-BOSCH
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 48 |
| Remsysteem | BENDIX-BOSCH |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Diameter [mm] | 36 |
| Remsysteem | LUCAS |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, LUCAS
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 442773 |
| Diameter [mm] | 54 |
| Remsysteem | LUCAS |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ATE
| Inbouwplaats | Achteras |
| Diameter [mm] | 36 |
| Remsysteem | ATE |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 6141146 |
| Diameter [mm] | 43 |
| Remsysteem | LUCAS |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 83BB2B107BA, ATE, 9,6 mm piston collar
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 83BB2B107BA |
| Diameter [mm] | 60 |
| Remsysteem | ATE |
| Versie | 9,6 mm piston collar |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 8-94133686-0, SUMITOMO, BASIC KIT
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 8-94133686-0 |
| Diameter [mm] | 54 |
| Remsysteem | SUMITOMO |
| Versie | BASIC KIT |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, LUCAS
| Complete set | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 60511462 |
| Diameter [mm] | 54 |
| Remsysteem | LUCAS |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.