Mg Mg Zr onderdelen
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren, Akebono, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 89 |
| Dikte [mm] | 13 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 21314, 21313, 21312 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, TRW, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 129 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 21517, 21516, 21515 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -64%
TRW, Met handremhefboom
| Breedte [mm] | 38 |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 203 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10x1.0, Thread
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Gewicht [g] | 23,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Voor OE nummer | 7700861906 |
| Aansluittechniek | Thread |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Versie | Double coil |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 84 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-, JTB100220, M10 - P1.25, Met metrische schroefdraad
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 47 |
| Gewicht [g] | 37 |
| Voor OE nummer | JTB100220 |
| Schroefdraadmaat | M10 - P1.25 |
| Draadtype | Met metrische schroefdraad |
| Type stekker | Male |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
IK16TT, A0031599403, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | A0031599403 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VK20Y, 101-000-063AA, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | VK20Y |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-063AA |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-, NDVK20Y, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | NDVK20Y |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Tough |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wy5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R10W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Box, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Blisterverpaking, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Box, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met kabel
| Lengte [mm] | 200 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14x1,50, Met rechtse schroefdraad
| Conusafmeting [mm] | 12,9 |
| Binnendraad [mm] | M14x1,50 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten, Vooras rechts, Vooras links, M14x1,5
| Inbouwplaats | Buiten, Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 94 |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Binnendraad [mm] | M14x1,5 |
| Buitendraad [mm] | M12x1,25 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
- -39%
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
TRW, Trommelrem
| Voor fabrikant | TRW |
| Remtype | Trommelrem |
| Breedte [mm] | 38 |
| Diameter [mm] | 203 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
TRW, met rubber manchet
| Voor fabrikant | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubber manchet |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 54 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TRW, met beschermkap
| Voor fabrikant | TRW |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met beschermkap |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 54 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AKEBONO
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Boutdiameter [mm] | 9,9 |
| Boutlengte [mm] | 60 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zak
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14 |
| Bundeltype | Zak |
| Lengte [mm] | 131,5 |
| Diameter [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 80 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zak
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5 |
| Bundeltype | Zak |
| Lengte [mm] | 32 |
| Diameter [mm] | 10,2 |
| Hoogte [mm] | 50 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras, Onder, Links
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras, Onder, Links |
| Artikelnummer paar | RO-TC-3551 |
| Bundeltype | Box |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, RO-TC-3551P
| Verpakkingshoogte [cm] | 10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 37,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | RO-TC-3551P |
| Bundeltype | Zak |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, RO-TC-3550P
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 38 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | RO-TC-3550P |
| Bundeltype | Zak |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.