Mg Mg Tf onderdelen
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, AKEBONO
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 50 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Breedte 1 [mm] | 85,1 |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder ingebouwde slijtagesensor, LUCAS/TRW
| Hoogte 1 [mm] | 60,2 |
| Slijtageindicator | Zonder ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Breedte 1 [mm] | 115 |
| Dikte 1 [mm] | 17,8 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder ingebouwde slijtagesensor, LOCKHEED
| Hoogte 1 [mm] | 59 |
| Slijtageindicator | Zonder ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | LOCKHEED |
| Breedte 1 [mm] | 113,5 |
| Dikte 1 [mm] | 15,8 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, Gestekt
| Materiaal | Aluminium |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Zuigerdiameter [mm] | 36 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gietijzer, LUCAS/TRW, 2x M10x1.0
| Materiaal | Gietijzer |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Schroefdraadmaat 1 | 2x M10x1.0 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 23,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, LUCAS/TRW
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Voor remschijfdikte [mm] | 22 |
| Artikelnummer paar | 520862 |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 143 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, LUCAS/TRW
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Voor remschijfdikte [mm] | 22 |
| Artikelnummer paar | 520861 |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 143 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, NISSIN
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | NISSIN |
| Voor remschijfdikte [mm] | 10 |
| Artikelnummer paar | 522642 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 110 |
- -29%
Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, NISSIN
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | NISSIN |
| Voor remschijfdikte [mm] | 10 |
| Artikelnummer paar | 522641 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 110 |
- -29%
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met zuiger
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 38 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met zuiger, LUCAS/TRW
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 48 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 560 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 1,1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 5,3 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 294 |
| Breedte [mm] | 142 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Filter type | Filter insert |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met bevestigingsmatriaal
| Lengte [mm] | 85 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 62 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal, Met remzadelschroef, Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Met schroeven
| Lengte [mm] | 115 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 60 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
13/16" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 13/16" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,3 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72,3 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, LUCAS
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 48 |
| Remsysteem | LUCAS |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, NISSIN
| Complete set | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Diameter [mm] | 38 |
| Remsysteem | NISSIN |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, GBC163, LUCAS
| Complete set | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | GBC163 |
| Diameter [mm] | 48 |
| Remsysteem | LUCAS |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, TOKICO
| Inbouwplaats | Achteras |
| Diameter [mm] | 38 |
| Remsysteem | TOKICO |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M9 x 1.25, WAM2293, Buiten Torx
| Schroefdraadmaat | M9 x 1.25 |
| Lengte [mm] | 412 |
| Voor OE nummer | WAM2293 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Aantal | 10 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking, voor tandriemaandrijving
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE, Aansluituitvoering conform DIN
| Bougie | Aansluituitvoering SAE |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN |
| Aantal leidingen | 5 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof
| Breedte [mm] | 26 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Glassokkellamp, Wy5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, Wy5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.