Mazda Cx-5 onderdelen
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Zilver |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -27%
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -22%
D4S (gasontladingslamp), P32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D4S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-5 |
D4S (gasontladingslamp), P32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D4S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-5 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
D4S (gasontladingslamp), P32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D4S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-5 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
HB3, P20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, WP, Staal
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Kwaliteit | WP |
| Materiaal | Staal |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Met antivirale werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter, pollenfilter
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 236 |
| Breedte [mm] | 214 |
| Hoogte [mm] | 29 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met pakkingen, Filter insert
| Breedte [mm] | 127 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 225 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 64 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 70 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
A2C1132410080, S180052054Z
| Lees de montagehandleiding | |
| Voor artikelnummer | A2C1132410080, 2910000102400, 2910000102300, S180052054Z |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 339337 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 339336 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
- -34%
Met sleuf in binnendeel, Constante snelheid askoppeling, met vet, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Gewrichtdiameter [mm] | 86 |
| Mechanisch bewerkt | Met sleuf in binnendeel |
| Type askoppeling | Constante snelheid askoppeling |
| Lengte [mm] | 155 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 31 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 24 |
| Diameter o-ring [mm] | 59 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
- -28%
Met stofkap, Met sleuf in binnendeel, Constante snelheid askoppeling, met vet
| Gewrichtdiameter [mm] | 86 |
| Stofkap | Met stofkap |
| Mechanisch bewerkt | Met sleuf in binnendeel |
| Type askoppeling | Constante snelheid askoppeling |
| Lengte [mm] | 155 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 31 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 26 |
| Diameter o-ring [mm] | 59 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
- -35%
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Tripode-askoppeling, met vet
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 79 |
| Type askoppeling | Tripode-askoppeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 85 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 117 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 87 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
TPE (thermoplastische elastomeer), met vet
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | TPE (thermoplastische elastomeer) |
| Hoogte [mm] | 109 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 82 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Schroefveer
| Inbouwplaats | Vooras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Aanvullende informatie | K-Flex |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Schroefveer
| Dikte 1 [mm] | 13,5 |
| Gewicht [kg] | 2,66 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 393 |
| Buitendiameter [mm] | 160 |
| Aanvullende informatie | K-Flex |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Schroefveer
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Aanvullende informatie | K-Flex |
- -56%
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Buitendiameter 1 [mm] | 40 |
| Buitendraad 2 [mm] | 40 |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 12 |
| Dikte 1 [mm] | 49 |
| Dikte 2 [mm] | 30 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.