Mazda Cx-5 onderdelen
W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W21W, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W21/5W, W3x16q
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21, 5 |
| Lamptype | W21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met CAN bus systeem, voor voertuigen zonder trekhaakvoorbereiding, Geschikt voor aanhanger met LED verlichting, Met automatische uitschakelbare parkeerhulp
| Montagetijd tot [min] | 45 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met CAN bus systeem |
| Aanhanginrichting | Voor voertuigen zonder trekhaakvoorbereiding, Geschikt voor aanhanger met LED verlichting, Met automatische uitschakelbare parkeerhulp, E-set zonder originele steekverbinderaansluitingen, Met knipperlichtcontrole (C2-module), Met automatische mistachterlicht uitschakeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Vrijschakelen niet noodzakelijk |
| Contactdoos voor trekhaak (pol configuratie) | 7-polig |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen met CAN bus systeem, voor voertuigen zonder trekhaakvoorbereiding, Geschikt voor aanhanger met LED verlichting, Kabelboom is uit te breiden voor laadleiding
| Montagetijd tot [min] | 45 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met CAN bus systeem |
| Aanhanginrichting | Voor voertuigen zonder trekhaakvoorbereiding, Geschikt voor aanhanger met LED verlichting, Kabelboom is uit te breiden voor laadleiding, Kabelboom is uit te breiden met constante plus, Met automatische uitschakelbare parkeerhulp, E-set zonder originele steekverbinderaansluitingen, Met knipperlichtcontrole (C2-module), Met automatische mistachterlicht uitschakeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Vrijschakelen niet noodzakelijk |
| Contactdoos voor trekhaak (pol configuratie) | 13-polig |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 270 |
| Breedte [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 250 |
| Breedte [mm] | 202 |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Stoffilter, K 1316A, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 223 |
| Breedte [mm] | 196 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1316A |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Carbon filter, K 1316, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 198 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Basisversie (art.nr.) | K 1316 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met ABS sensorring, Foto komt overeen met de leveringsomvang
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring |
| Buitendiameter [mm] | 138,7 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Foto komt overeen met de leveringsomvang |
| Breedte 2 [mm] | 42,8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 90,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 68 |
- -34%
Foto komt overeen met de leveringsomvang
| Buitendiameter [mm] | 138,7 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Foto komt overeen met de leveringsomvang |
| Breedte 2 [mm] | 57 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 82,2 |
| Buitendraad 2 [mm] | 67,8 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 145 |
| Aantal | 10 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aramide, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), voor startergenerator
| Trekkoordmateriaal | Aramide |
| Lengte [mm] | 1190 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Dynamo-uitvoering | Voor startergenerator |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof, wit
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte [mm] | 20 |
| Kleur | Wit |
| Buitendraad 2 [mm] | 18 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 13 |
| Gatdiameter [mm] | 6 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gesinterd Metaal
| Lengte [mm] | 43,7 |
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 5,53 |
| Buitendiameter [mm] | 11,05 |
| Aanvullende informatie | Standard |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, MM14X1,5R, NUT
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat | MM14X1,5R |
| Enkel in combinatie met | NUT |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14X1,5R |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 304 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, MM14X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat | MM14X1,5R |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14X1,5R |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 256 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, FM14X1,5R, MM12X1,25R
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 101 |
| Schroefdraadmaat | FM14X1,5R |
| Conusafmeting [mm] | 12,7 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM12X1,25R |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras onderaan, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, R10079
| Inbouwplaats | Vooras onderaan |
| Diameter [mm] | 42,6 |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | R10079 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, Koppelstang, MM10X1,25R
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 288 |
| Buisdiameter [mm] | 9 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM10X1,25R |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras links, Koppelstang, MM10X1,25R
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 150 |
| Buisdiameter [mm] | 9 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM10X1,25R |
| Artikelnummer paar | 51363 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Onder, Ball joint
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 51577 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Onder, Ball joint
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 51576 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras boven, Duwstang, Enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Achteras boven |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 317 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Achteras onder, Duwstang, Enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Voor, Achteras onder |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 345 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Onder, Achteras links, Plaatstaal
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Achteras links |
| Lengte [mm] | 595 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 51671 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Onder, Achteras rechts, Plaatstaal
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Achteras rechts |
| Lengte [mm] | 595 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 51670 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Onder, Achteras links, Duwstang
| Inbouwplaats | Onder, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 345 |
| Artikelnummer paar | 51879 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.