Mazda Cx-30 onderdelen
VW 505.01, GM-LL-B-025, Renault RN17, OV 040 1547 - G30
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Dexos D, MB 229.51, Renault RN17, BMW Longlife-04
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-S1, MB 229.31, BMW Longlife-04, OV 040 1547 - G30
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
BMW Longlife-04, GM dexos 2, Fiat 9.55535-S1, OV 040 1547 - G30
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ACEA C3, MB 229.51, Porsche C30, MB 229.52
| Specificatie | ACEA C3, MB 229.51, Porsche C30, MB 229.52, VW 506.01, VW 503.00, BMW Longlife-04 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ACEA C3, BMW Longlife-04, VW 506.01, MB 229.52
| Specificatie | ACEA C3, BMW Longlife-04, VW 506.01, MB 229.52, MB 229.51, Porsche C30, VW 503.00 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ACEA C3, VW 503.00, VW 506.01, MB 229.52
| Specificatie | ACEA C3, VW 503.00, VW 506.01, MB 229.52, Porsche C30, BMW Longlife-04, MB 229.51 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API SN, ACEA C5, Volvo VCC RBS0-2AE, Jerrycan
| Specificatie | API SN, ACEA C5, Volvo VCC RBS0-2AE |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SN, ACEA C5, Volvo VCC RBS0-2AE, Vat
| Specificatie | API SN, ACEA C5, Volvo VCC RBS0-2AE |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API SN, ACEA C5, Volvo VCC RBS0-2AE, Vat
| Specificatie | API SN, ACEA C5, Volvo VCC RBS0-2AE |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035
| Specificatie | API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.03.5007 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035
| Specificatie | API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.03.5007 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API SP, ACEA C2, VWC 53035, Ford WSS M2C-950A
| Specificatie | API SP, ACEA C2, VWC 53035, Ford WSS M2C-950A |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.03.5007 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API SQ, API SP, VW 504.00, ACEA C3
| Specificatie | API SQ, API SP, VW 504.00, ACEA C3, VW 507.00, Porsche C30, MB 229.51, OV 040 1547 - D30, MB 229.31, OV 040 1547 - G30 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Approval 229.52, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API SQ, API SP, Porsche C30, ACEA C3
| Specificatie | API SQ, API SP, Porsche C30, ACEA C3, OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30, VW 507.00, MB 229.51, MB 229.31, VW 504.00 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Approval 229.52, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API SN/CF, API SL, ACEA A5/B5, Fiat 9.55535-G1
| Specificatie | API SN/CF, API SL, ACEA A5/B5, Fiat 9.55535-G1, STJLR 03.5003, Fiat 9.55535-N1, Renault RN0700 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VWC 53036, Ford WSS-M2C913-D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SN/CF, API SL, ACEA A5/B5, Renault RN0700
| Specificatie | API SN/CF, API SL, ACEA A5/B5, Renault RN0700, STJLR 03.5003, Fiat 9.55535-N1, Fiat 9.55535-G1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VWC 53036, Ford WSS-M2C913-D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API SN/CF, API SL, ACEA A5/B5, STJLR 03.5003
| Specificatie | API SN/CF, API SL, ACEA A5/B5, STJLR 03.5003, Fiat 9.55535-G1, Renault RN0700, Fiat 9.55535-N1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VWC 53036, Ford WSS-M2C913-D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Fiat 9.55535-S1, API SP, Renault RN0700, ACEA C3
| Specificatie | Fiat 9.55535-S1, API SP, Renault RN0700, ACEA C3, ACEA C2, ACEA A5/B5, MB 226.52, PSA B71 2290, Fiat 9.55535-S3, Renault RN0710, MB 229.51, MB 229.52 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN17 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PSA B71 2290, API SP, MB 229.51, ACEA C3
| Specificatie | PSA B71 2290, API SP, MB 229.51, ACEA C3, ACEA C2, ACEA A5/B5, Renault RN0700, Renault RN0710, Fiat 9.55535-S1, MB 226.52, MB 229.52, Fiat 9.55535-S3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN17 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Renault RN0700, API SP, PSA B71 2290, ACEA C3
| Specificatie | Renault RN0700, API SP, PSA B71 2290, ACEA C3, ACEA C2, ACEA A5/B5, Fiat 9.55535-S3, MB 229.52, MB 226.52, Renault RN0710, MB 229.51, Fiat 9.55535-S1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN17 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Fiat 9.55535-S1, API SP, MB 229.51, ACEA C3
| Specificatie | Fiat 9.55535-S1, API SP, MB 229.51, ACEA C3, ACEA C2, ACEA A5/B5, MB 226.52, Renault RN0700, Renault RN0710, MB 229.52, PSA B71 2290, Fiat 9.55535-S3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN17 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
OV 040 1547 - D30, ILSAC GF-6A, MB 229.31, MB 229.51
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-S3, GM dexos 2, ILSAC GF-6A, OV 040 1547 - G30
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW 502.00, ILSAC GF-6A, OV 040 1547 - G30, GM-LL-B-025
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW 502.00, OV 040 1547 - D30, OV 040 1547 - G30, Dexos D
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Binnen, Rubberlager
| Gewicht [kg] | 0,098 |
| Inbouwplaats | Vooras, Binnen |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Lengte [mm] | 34 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CE, FCC, IC, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, Oranje, Geschroefd
| Gewicht [kg] | 0,046 |
| Controleteken | CE, FCC, IC |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Behuizingskleur | Oranje |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zilver, Aluminium, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, Gen2
| Gewicht [kg] | 0,015 |
| Lengte [mm] | 43 |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Versie | Gen2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Titanium, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, Gen2
| Gewicht [kg] | 0,015 |
| Lengte [mm] | 43 |
| Kleur | Titanium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Versie | Gen2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
CE, FCC, IC, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, zilver, grijs
| Gewicht [kg] | 0,046 |
| Controleteken | CE, FCC, IC |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Ventielkleur | Zilver |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Massief, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf, Gelakt
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 114 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 39,6 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 303 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.