Daihatsu Charade onderdelen
R 134a, DENSO
| Brutogewicht [g] | 298 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Olie hoeveelheid (ml) | 250 |
| Gewicht [g] | 248 |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Lengte [mm] | 58 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -35%
0,6, LED, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aanpassing W5W naar LED, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | Aanpassing W5W naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 5700 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED W5W |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
0,8, LED, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,8 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
R5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -19%
R5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -35%
Gloeilampfitting, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -38%
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -24%
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -44%
60/55, H4, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -48%
LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 44 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 3500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LEDriving HL ALLSEASON H4 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
22/24, LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 22/24 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 1850 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PU43t-3, P43t |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL EASY GEN 2 |
60/55, H4, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 220 |
- -37%
60/55, H4, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 220 |
- -33%
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -41%
60/55, H4, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -43%
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -39%
60/55, H4, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -37%
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -43%
60/55, H4, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -44%
P21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -34%
21/5, P21/5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -28%
0,6, LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 8000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
DENSO, 6SE, 5SL, 5SE
| Hoogte [mm] | 31,6 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Compressor ID | 6SE, 5SL, 5SE |
- -29%
SP, C3, B71 2297, B71 2290
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de serviceinformatie | |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | B71 2297, B71 2290, FPW9.55535/03 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
SP, C3, B71 2297, B71 2290
| Let op de serviceinformatie | |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | B71 2297, B71 2290, FPW9.55535/03 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
B+ M8, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 1280002160 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | B+ M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,75 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Instrumentenpaneel, Carbon filter, Vierkant
| Inbouwplaats | Instrumentenpaneel |
| Filter type | Carbon filter |
| Hoogte [mm] | 29 |
| Lengte 1 [mm] | 214 |
| Breedte 1 [mm] | 194 |
| Vorm | Vierkant |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.