Daihatsu Charade onderdelen
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3, VW 505 01
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 01, VW 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, OPEL OV 040 1547-D30, MB 229.51, MB 229.31, GM dexos2™ superse |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, 75W-90, Jerrycan, Synthetische olie
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Bundeltype | Tank |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Netlengte [mm] | 486 |
| Netbreedte [mm] | 350 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 32 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 32 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
| Netlengte [mm] | 486 |
| Netbreedte [mm] | 325 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Driepunts-bevestiging, Hydraulisch, Aluminium
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Materiaal | Aluminium |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Kunststof, Buitenste deel
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Materiaal | Kunststof |
| Sectie | Buitenste deel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Kunststof, Buitenste deel
| Inbouwplaats | Links voor |
| Materiaal | Kunststof |
| Sectie | Buitenste deel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, Reparatiepaneel, 4/5
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Aantal portieren | 4/5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, Reparatiepaneel, 4/5
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Aantal portieren | 4/5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met pakkingen, Met droger, Frankrijk
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
| Productieland van het voertuig | Frankrijk |
| Koelmiddel | R 134a |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SL, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.3, VW 502 00 / 505 00
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.3, VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SL, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.3, VW 502 00 / 505 00
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.3, VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.3, MB 226.5
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.3, MB 226.5, FIAT 9.55535-G2, FIAT 9.55535-D2, VW 501 01 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.3, MB 226.5
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.3, MB 226.5, FIAT 9.55535-G2, FIAT 9.55535-D2, VW 501 01 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.3, MB 226.5
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.3, MB 226.5, FIAT 9.55535-G2, FIAT 9.55535-D2, VW 501 01 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, OPEL OV 040 1547-G30, MB 229.31, OPEL OV 040 1547-D30, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, OPEL OV 040 1547-G30, MB 229.31, OPEL OV 040 1547-D30, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Olie | Mineraal olie |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.