Daihatsu Charade onderdelen
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte 1 [mm] | 15 |
| Breedte 2 [mm] | 12 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 52 |
| Buitendraad 2 [mm] | 40 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met ingebouwde magnetische sensorring
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde magnetische sensorring |
| Breedte [mm] | 39 |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
- -45%
| Aantal tanden 1 | 93 |
| Breedte 1 [mm] | 25,4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal tanden 1 | 95 |
| Breedte 1 [mm] | 25,4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor fabrikantnummer | 920892 |
| Afstand van tot eerste groef [mm] | 8,7 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf, Met pakking, voor multiriemaandrijving
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, V-riemschijf, Met afdichtring
| Voor fabrikant | DENSO-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 60 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 5SER09C |
| Aantal groeven | 6 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met afdichtring
| Diameter [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 165 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 9 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 9 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Met afdichtring, Cartridge
| Diameter [mm] | 36 |
| Hoogte [mm] | 220 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Cartridge |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Met adapter, rechthoekig, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter 1 [mm] | 144 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met afdichtring, Met droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
| Netlengte [mm] | 480 |
| Netbreedte [mm] | 310 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE DENSO
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | GENUINE DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Aantal groeven | 6 |
- -27%
M11 x 1 mm, Met afdichtring
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M11 x 1 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Netlengte [mm] | 348 |
| Netbreedte [mm] | 325 |
| Materiaal | Aluminium |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met montage-/bevestigingsmateriaal, Met leiding
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding |
| Netlengte [mm] | 144 |
| Netbreedte [mm] | 197 |
| Netdiepte [mm] | 26 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netdiepte [mm] | 28 |
| Netlengte [mm] | 480 |
| Netbreedte [mm] | 350 |
| Materiaal | Aluminium |
GENUINE DENSO
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | GENUINE DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Aantal groeven | 6 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M11 x 1 mm
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M11 x 1 mm |
| Aantal contacten | 3 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Enkele ventilator, rechthoekig
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 150 |
| Diameter [mm] | 260 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal ventilatorbladen | 6 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 480 |
| Netbreedte [mm] | 310 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E57-103R, FK91976, Keramiek, 2 jaar garantie
| Controleteken | E57-103R |
| Enkel in combinatie met | FK91976 |
| Materiaal | Keramiek |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 5 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Benzine
| Werkwijze | Electrisch |
| Druk (bar) | 3,80 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Lees de montagehandleiding |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Front Hole Ø10,7/8,2, DENSO 5SER09C, Met pakkingen, PAG 46
| Nettogewicht [kg] | 5,99 |
| Onderdeelnummer | Front Hole Ø10,7/8,2 |
| Voor fabrikant | DENSO 5SER09C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 100 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W, VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71, MTF LT-3, G 070 726, G 060 726, G 055 512, G 052 726, G 052 512, Ford WSS-M2C 200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BMW 83 22 7 533 818, 08885-81081, 08885-81001 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Nissan
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SL, 10W-40
| API specificaties | SL |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SL, 10W-40
| API specificaties | SL |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.