×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daihatsu Applause onderdelen
Remschijven Bosch 0 986 478 684
Interne ventilatie, Geventileerd, Met schroeven, Geolied
0 986 478 684
| Boorgatdiameter tot [mm] | 13 |
| Minimale dikte [mm] | 17 |
| Remschijftype | Interne ventilatie, Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 18 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Centreringdiameter [mm] | 56,1 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 234,5 |
€ 92,48
€ 64,74
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Remschoen set Bosch 0 986 487 436
Met voering
0 986 487 436
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 32 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
€ 42,35
€ 22,87
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Remblokset Bosch 0 986 493 390
AKEBONO System, ECE-R90, Low-Metallic, Met ingebouwde slijtagesensor
0 986 493 390
| Breedte [mm] | 47,1 |
| Dikte [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 102,9 |
| Voor fabrikant | AKEBONO System |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 21338 |
€ 77,17
€ 50,17
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Veer Monroe SP0176
5 jaar garantie
SP0176
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 40,6 |
| Gewicht [kg] | 2,000 |
| Buitendiameter [mm] | 131,0 |
| Draaddiameter [mm] | 11,1 |
| Garantie | 5 jaar garantie |
€ 88,90
€ 88,90
Tijdelijk uitverkocht
Veer Monroe SP0438
5 jaar garantie
SP0438
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41,5 |
| Gewicht [kg] | 2,300 |
| Lengte [mm] | 340 |
| Buitendiameter [mm] | 135,0 |
| Binnendiameter1 [mm] | 90,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 113,0 |
| Aantal wikkelingen | 7,5 |
| Draaddiameter [mm] | 11,3 |
| Garantie | 5 jaar garantie |
€ 79,79
€ 79,79
Tijdelijk uitverkocht
Remblokset Textar 2133801
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Akebono
2133801
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Breedte [mm] | 102,9 |
| Dikte [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 47,1 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Akebono |
| WVA-nummer | 21338 |
€ 95,54
€ 36,30
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Remblokset Textar 2155901
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Akebono
2155901
| Gewicht [kg] | 0,65 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Breedte [mm] | 102,1 |
| Dikte [mm] | 12,5 |
| Hoogte [mm] | 39,1 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Akebono |
| WVA-nummer | 21559 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82051600 |
€ 61,06
€ 29,31
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Textar 92076900
04/07, interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager
92076900
| Gewicht [kg] | 3,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 26,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,3 |
| Type boring / aantal gaten | 04/07 |
| Binnendiameter [mm] | 128,5 |
| Minimale dikte [mm] | 17 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 18 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Centreringdiameter [mm] | 56,1 |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 234 |
€ 74,61
€ 43,27
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Rem montageset Textar 97016400
Sumitomo
97016400
| Gewicht [kg] | 0,212 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,5 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 18 |
| Remsysteem | Sumitomo |
€ 26,75
€ 13,92
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Spanrol distributieriem Dayco ATB2428
ATB2428
| Gewicht [kg] | 0,3 |
| Hoogte 2 [mm] | 30,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 27,0 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
€ 78,31
€ 36,81
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CET12PSB
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
CET12PSB
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET12P |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
€ 69,45
€ 42,36
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CET2SB
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
CET2SB
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
€ 49,39
€ 31,12
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion OE179/T10
Pt GE, M4/SAE, M14x1.25, 16 mm
OE179/T10
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8WYPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
€ 36,54
€ 32,89
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Bremi 20430
Bougieschacht bobine
20430
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
€ 68,43
€ 68,43
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Bremi 20577
Met houder, Met voorweerstand, Verdelerspoel
20577
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Met voorweerstand, Verdelerspoel |
€ 45,08
€ 45,08
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 415
60/55, H4, P43t
1 987 301 415
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
€ 31,64
€ 31,64
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 517
BA15s
1 987 301 517
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
€ 39,53
€ 39,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 518
BA15s
1 987 301 518
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 301 520
BAU15s
1 987 301 520
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 554
P43t
1 987 301 554
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
€ 293,70
€ 105,73
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 302 812
PY21W, BAU15s
1 987 302 812
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Basic WS |
€ 19,48
€ 6,82
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 9,56
€ 5,07
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Distributieriem Bosch 1 987 948 846
1 987 948 846
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 95 |
| Lengte [mm] | 905 |
| Breedte [mm] | 25 |
€ 37,99
€ 20,52
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Veer SKF VKDL 81107
Achteras, Schroefveer met constante diameter
VKDL 81107
| Gewicht [kg] | 1,85 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
| Lengte [mm] | 360 |
| Buitendiameter [mm] | 109 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 136 |
| Draaddiameter [mm] | 10,75 |
€ 71,32
€ 71,32
Tijdelijk uitverkocht