Daihatsu Applause onderdelen
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 226.5, VW 505 00
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 226.5, VW 505 00, VW 501.01, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ILSAC GF-4, API Gasoline SL, ACEA Light Duty A5/B, Ford WSS-M2C913-D
| Specificatie | ILSAC GF-4, API Gasoline SL, ACEA Light Duty A5/B |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C913-D, Ford WSS-M2C913-C, Ford WSS-M2C913-B, Ford WSS-M2C913-A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Bundeltype | Tank |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SL, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.3, VW 502 00 / 505 00
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.3, VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SL, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.3, VW 502 00 / 505 00
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.3, VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.3, MB 226.5
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.3, MB 226.5, FIAT 9.55535-G2, FIAT 9.55535-D2, VW 501 01 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.3, MB 226.5
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.3, MB 226.5, FIAT 9.55535-G2, FIAT 9.55535-D2, VW 501 01 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.3, MB 226.5
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.3, MB 226.5, FIAT 9.55535-G2, FIAT 9.55535-D2, VW 501 01 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H4
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P45t |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21, 5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, PY21W, BAU15s
| Kleur | Geel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, 3x M10x1.0
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Schroefdraadmaat 1 | 3x M10x1.0 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 20,6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, AKEBONO
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Voor remschijfdikte [mm] | 18 |
| Artikelnummer paar | 726752 |
| Zuigerdiameter [mm] | 51 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 136 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, AKEBONO
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Voor remschijfdikte [mm] | 18 |
| Artikelnummer paar | 726751 |
| Zuigerdiameter [mm] | 51 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 136 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, M10 x 1.0
| Diameter [mm] | 17,5 |
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1.0 |
| Artikelnummer paar | 72814 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, M10 x 1.0
| Diameter [mm] | 17,5 |
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1.0 |
| Artikelnummer paar | 72810 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, NBK
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | NBK |
| Voor remschijfdikte [mm] | 10 |
| Artikelnummer paar | 729212 |
| Zuigerdiameter [mm] | 30 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 123 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, 1/8
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 4671065 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, 1/8
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 553621201 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, MD177572, 3/8
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | MD177572 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 222 |
| Breedte [mm] | 164 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, HAVAL, GWM, GM dexos2, GM-LL-B-025, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Subaru
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Subaru, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-60, Fiat 9.55535-H3, API SN, ACEA A3/B4
| Viscositeit klasse SAE | 10W-60 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-H3 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SN, ACEA A3/B4 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.