Daewoo Volt onderdelen
Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met versnellingsbak, D-vorm
| Voor OE nummer | 13252702 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met versnellingsbak |
| Aantal contacten | 6 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 594635 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geluidsensor, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 55566932 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.25, Binnendraad, Met afdichtring
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 4,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 16 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Draadtype | Binnendraad |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Stoffilter, LAK 472, LAO 472
| Verpakkingshoogte [cm] | 24,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Nettogewicht [g] | 85 |
| Vervangen na [km] | 20000 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 240,0 |
| Breedte [mm] | 205 |
| Hoogte [mm] | 35,0 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | LAK 472 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | LAO 472 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Carbon filter, LA 472, LAO 472
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,00 |
| Nettogewicht [g] | 273 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 24,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 240,0 |
| Breedte [mm] | 205 |
| Hoogte [mm] | 35,0 |
| Basisversie (art.nr.) | LA 472 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | LAO 472 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met antibacteriële werking, Met anti-allergische werking, Carbon filter, LAK 472
| Nettogewicht [g] | 276 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 24,50 |
| Filter type | Met antibacteriële werking, Met anti-allergische werking, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 240,0 |
| Breedte [mm] | 204 |
| Hoogte [mm] | 35,0 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | LAK 472 |
| Basisversie (art.nr.) | LA 472 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Distributieketting
| Motorsturing | Distributieketting |
| Aantal tanden | 20 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Instrumentenpaneel, Long life filter
| Inbouwplaats | Instrumentenpaneel |
| Filter type | Long life filter |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 32 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking, voor multiriemaandrijving
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 54 |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M18x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, WP9357, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 204 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | WP9357 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, WP9356, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 204 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Basisversie (art.nr.) | WP9356 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10X1,25
| Voor OE nummer | 13587697 |
| Schroefdraadmaat | M10X1,25 |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
92136JD50A, 7/16, UNF-schroefdraad
| Voor OE nummer | 92136JD50A |
| Schroefdraadmaat | 7/16 |
| Draadtype | UNF-schroefdraad |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Netlengte [mm] | 675 |
| Netbreedte [mm] | 418 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 34 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 34 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Nissan, Mazda
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Nissan, Mazda
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, MB 229.31
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Suzuki, Subaru
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RN 0710, Renault RN 0700, MB 226.5, HAVAL
| Fabrieksadvies voor olie | RN 0710, Renault RN 0700, MB 226.5, HAVAL, GWM, GM dexos2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 511 00, Porsche C40, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SN, ACEA C3, 229.52, 229.51 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RN 0710, Renault RN 0700, GM dexos2, Ford WSS-M2C 917-A
| Fabrieksadvies voor olie | RN 0710, Renault RN 0700, GM dexos2, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-H2, BMW Longlife-04 (bis, 9.55535-S2, 9.55535-M2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00/505 01, Porsche A40, MB-Freigabe 229.31, API SN, ACEA C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, HAVAL
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, HAVAL, GWM, GM dexos2, GM-LL-B-025, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RN 0710, Renault RN 0700, GM dexos2, Ford WSS-M2C 917-A
| Fabrieksadvies voor olie | RN 0710, Renault RN 0700, GM dexos2, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-H2, BMW Longlife-04 (bis, 9.55535-S2, 9.55535-M2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00/505 01, Porsche A40, MB-Freigabe 229.31, API SN, ACEA C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, RN 0710, Renault RN 0700, GM dexos2
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | RN 0710, Renault RN 0700, GM dexos2, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-H2, BMW Longlife-04 (bis, 9.55535-S2, 9.55535-M2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00/505 01, Porsche A40, MB-Freigabe 229.31, API SN, ACEA C3 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, HAVAL, GWM, GM dexos2, GM-LL-B-025, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Subaru
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Subaru, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.